Konferencja metodyczna pt. „Wychowanie fizyczne i sport szkolny w świetle reformy edukacji”

Zapraszamy na konferencję organizowaną pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Katowice oraz JM Rektora AWF Katowice w dniu 24.04.2017r.

Program konferencji i prowadzący:

1. dr hab. Dorota Groffik – członek zespołu ekspertów powołanych przez MEN do opracowania nowej podstawy programowej z wychowania fizycznego "Nowa podstawa programowa dla szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowej”
  2. dr Dariusz Pośpiech – doradca metodyczny wf miasta Katowice „Funkcjonowanie oddziałów i szkół sportowych oraz oddziałów i szkół mistrzostwa sportowego”
  3. mgr Mieczysław Mielcarek – prezes Śląskiego Szkolnego Związku Sportowego w Katowicach „Szkolny Związek Sportowy a reforma edukacji”

Panel dyskusyjny - po każdej części będzie możliwość zadawania pytań  prowadzącym

Termin:

24 kwietnia 2017 roku (poniedziałek) godz. 13.00 – 16.00 (zapisy do 18 kwietnia 2017 r.)

Miejsce:

aula Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach ul. Mikołowska 72A

Adresaci:

dyrektorzy szkół i nauczyciele wychowania fizycznego wszystkich etapów edukacji

Organizator:

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach we współpracy z Wydziałem Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Katowice

Udział w konferencji metodycznej jest nieodpłatny. Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w konferencji metodycznej. Liczba miejsc jest ograniczona.

Decyduje kolejność zapisów.

ZAPISZ SIĘ - wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie – www.pospiech.katowice.pl  lub  SMS-em pod numer 605789697 (preferowane zapisy internetowe)