X Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki

13 maja 2017 jubileuszowa edycja Festiwalu

W imieniu organizatorów X Katowickiego Festiwalu Biegowego im. Jerzego Kukuczki zapraszamy wszystkich pracowników Uczelni do udziału w jubileuszowej edycji. Tegoroczna rywalizacja odbywać się będzie Katowickim Parku Leśnym na Muchowcu w Katowicach na dystansach biegowych 5km, 10km, półmaraton i maraton. W czasie trwania imprezy od kilku lat rozgrywane są Mistrzostwa Katowic w Nordic Walking na dystansach 5 i 10km. Ponadto przewidziano atrakcje dla najmłodszych i nieco starszych dzieci oraz młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W czasie Festiwalu rywalizować można będzie w Miasteczku Lekkoatletycznym oraz korzystać z dmuchanych zjeżdżalni i siłowni. Gwarantujemy miłą zabawę dla całych rodzin. Udział pracowników Uczelni w Festiwalu biegowym jest bezpłatny, a każdy uczestnik kończący rywalizację otrzymuje pamiątkowy medal. Aby wziąć udział w Festiwalu należy dokonać zgłoszenia elektronicznego na stronie www.biegkukuczki.pl, a w formularzu w polu Drużyna lub Miasto wpisać AWF Katowice-pracownik.

Szczegółowe informacje oraz program Festiwalu znajdują się na stronie internetowej www.biegkukuczki.pl.

ZAPRASZAMY DO CZYNNEGO UDZIAŁU!!!