REKRUTACJA - STUDIA PODYPLOMOWE 2017/2018.

Szanowni Państwo!

Gorąco zachęcamy do podnoszenia swoich kwalifikacji na naszej Uczelni, w ramach bogatej oferty studiów podyplomowych. Elektroniczna rekrutacja rusza 22 maja 2017 r. !! Zajęcia dydaktyczne prowadzi doświadczona kadra nauczycieli akademickich – w tym wielu cenionych profesorów, a także wybitnych trenerów klasy mistrzowskiej w poszczególnych dyscyplinach sportu. Co roku - w celu uatrakcyjnienia zajęć poszczególnych kierunków studiów podyplomowych - zapraszamy spoza uczelni wybitnych specjalistów w różnych dziedzinach.  Ich wiedza i doświadczenie przekazywane naszym słuchaczom jest nieocenioną pomocą w zdobyciu  nowych kwalifikacji i pogłębieniu już posiadanych. Zgodnie
z zapotrzebowaniem rynku pracy oraz starając się spełnić Państwa oczekiwania,  uruchamiamy nowe – niejednokrotnie pionierskie – kierunki studiów podyplomowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i mamy nadzieję – do zobaczenia w murach AWF Katowice!

Akademickie Centrum Kształcenia AWF Katowice

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach zaprasza na studia podyplomowe dla absolwentów studiów wyższych
w roku akademickim, 2017/2018

1. Podyplomowe Studia Wychowanie Fizyczne – 3 semestry.
  2. Podyplomowe Studia Przygotowania Motorycznego w Grach Zespołowych - 2 semestry.
  3. Podyplomowe Studia Trenera Personalnego - 2 semestry.
  4. Podyplomowe Studia Trener Sportów Walki – 2 semestry.- nowa oferta!!!
  5. Podyplomowe Studia Trener Zdrowego Stylu Życia – 2 semestry – nowa oferta!!!.
  6. Podyplomowe Studia Fizjoterapia i Medycyna Sportowa – 2 semestry – nowa oferta!!!.
  7. Podyplomowe Studia Trenera Sportu  (II klasy lub zgodnie z nazewnictwem Polskich Związków Sportowych) – 2 semestry.
  8. Podyplomowe Studia Menedżera Sportu i Turystyki – 2 semestry.
  9. Podyplomowe Studia „Żywienie i Suplementacja Osób Aktywnych Fizycznie” - 2 semestry.
  10. Podyplomowe Studia Gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej – 3 semestry.
  11. Podyplomowe Studia Trener  Fitnessu i Ćwiczeń Siłowych – 2 semestry.
  12. Podyplomowe Studia Kynoterapia – 2 semestry – nowa oferta!!!.
  13. Podyplomowe Studia „Edukacja dla Bezpieczeństwa i Obronności” – 3 semestry.
  14. Podyplomowe Studia Taniec i Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej - 3 semestry.
  15. Podyplomowe Studia Taniec jako Aktywność Fizyczna - 2 semestry – nowa oferta!!!.
  16. Podyplomowe Studia Trener Grupowych Form Fitnessu – 2 semestry – nowa oferta!!!.
  17. Podyplomowe Studia Odnowy Biologicznej – 2 semestry.
  18. Podyplomowe Studia Przygotowania Pedagogicznego z Wychowania Fizycznego – 3 semestry.
  19. Podyplomowe Studia Nowoczesne i Tradycyjne Formy w Wellness i SPA – 2 semestry – nowa oferta!!!.
  20. Podyplomowe Studia Koordynator Zespołu Opiekuńczo – Terapeutycznego Osób Starszych – 2 semestry nowa oferta!!!.
  21. Podyplomowe Studia Neurorozwojowa Diagnoza i Korekcja Wad Postawy Ciała u Dzieci i Młodzieży – 3 semestry nowa oferta!!!.

Elektroniczna rekrutacja na studia podyplomowe prowadzona będzie

na stronie internetowej: REKRUTACJA  od  22 maja 2017 r. do końca września  2017 r.

Szczegółowe informacje udzielane są pod  nr tel/faks  (32) 207 5338 oraz  (32) 207 5119 Akademickie Centrum Kształcenia, AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a, nowa hala sportowa pokój nr 219 mail: k.stolecka@awf.katowice.pl,   a.strzempa@awf.katowice.pl