III Konferencja Naukowa Młodzi o Sporcie - 18 maja 2016 Uniwersytet Jagielloński

Displaying image001.gifDisplaying image001.gifDisplaying image001.gifDisplaying image001.gifDrodzy Doktoranci,

zaproszamy na Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie 2016: Marketing sportowy od kuchni, czyli jak skutecznie wykreować markę”. Konferencja ta jest organizowana przez Koło Naukowe Managerów Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W ramach konferencji planowane są wystąpienia ekspertów: działaczy i sportowców oraz sesja posterowa prac naukowych studentów i doktorantów. Prace studentów i doktorantów, które uzyskają pozytywną recenzję zostaną następnie opublikowane w recenzowanej monografii naukowej (w formie e-booka).

Tematy zgłaszanych prac mogą dotyczyć m.in. strategii, metod i narzędzi kreowania wizerunku sportowców i organizacji sportowych oraz tworzenia rozpoznawalnej marki firmy lub regionu poprzez sport.

Konferencja odbędzie się 18 maja w Krakowie w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Udział w konferencji oraz publikacji jest bezpłatny.

Szczegóły organizacyjne konferencji i publikacji dostępne są na stronie:

www.turystyka.uj.edu.pl/mos-konferencja-2016

Serdecznie zapraszamy zarówno do prezentowania swoich prac, ale też do wysłuchania prelegentów.