IV Konferencja Naukowa Młodzi o Sporcie pod hasłem: PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ W SPORCIE, czyli jak odnieść sukces poza areną

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ

zaprasza pasjonatów sportu oraz zarządzania

Na IV Konferencję Naukową Młodzi o Sporcie pod hasłem:

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ W SPORCIE,

czyli jak odnieść sukces poza areną

26 KWIETNIA 2017

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Jest to czwarta konferencja cykliczna poświęcona zagadnieniom zarządzania w sporcie organizowana przez studentów i do studentów skierowana. Konferencja łączy w sobie dwie perspektywy: spojrzenie praktyków i ekspertów (zaproszonych jako prelegentów) oraz wizję młodych ludzi.

Zachęcamy więc studentów i doktorantów do uczestnictwa w konferencji w charakterze słuchaczy, a także do przedstawienia artykułów naukowych dotyczących aspektów przedsiębiorczości w sporcie związanych z procesami przedsiębiorczości, aspektami prawnymi, finansowymi, międzynarodowymi, organizacyjnymi, rynkowymi oraz innowacjami.

Artykuły te zostaną zaprezentowane w czasie konferencji w formie posterowej. Następnie przedstawione prace, po uzyskaniu pozytywnej recenzji, zostaną opublikowane w recenzowanej monografii naukowej (w formie e-booka).

Udział w konferencji jest bezpłatny. Co więcej, organizatorzy przewidują atrakcyjne pakiety startowe.

Rejestracja uczestników na konferencję: formularz.

Także udział w sesji posterowej oraz publikacji monografii jest bezpłatny.

WAŻNE DATY:

• zgłaszanie udziału w sesji posterowej wraz z abstraktem: 12.04.2017 (wysyłając mailem: konferencja.kzt@uj.edu.pl wypełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIA)
  • nadesłanie posteru: do 23.04.2017
  • rejestracja na konferencję: do 23.04.2017 (formularz)
  • konferencja: 26.04.2017 (dostarczenie oświadczenia o autorstwie posteru)
  • nadesłanie gotowego tekstu do publikacji: do 28.05.2017 (wraz z oświadczeniem o autorstwie tekstu)
  • Monografia, obejmująca wybrane prace, które pozytywnie przejdą proces recenzji, zostanie wydana w formie e-booka we wrześniu 2017.

SESJA POSTEROWA:

PUBLIKACJA: