V KONGRES MŁODYCH LUDZI NAUKI - wizja, nauka, postęp

Zapraszamy do wzięcia udziału "V KONGRESIE MŁODYCH LUDZI NAUKI - wizja, nauka, postęp", który odbędzie się w czerwcu 2016 roku w Krakowie i Bydgoszczy.

Organizatorami konferencji są:

KATEDRA INŻYNIERII MECHANICZNEJ I AGROFIZYKI
UNIWERSYTET ROLNICZY IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE

WYDZIAŁOWA RADA SAMORZĄDU DOKTORANTÓW
WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I ENERGETYKI, UNIWERSYTET ROLNICZY IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE

TRAICON S.C.
DZIEDZIC & MOCZULSKI

W ramach konferencji istnieje możliwość publikacji artykułów w następujących czasopismach naukowych: Agricultural Engineering (ISSN 2083-1587) - 10pkt, Infrastruktura i Ekologia Terenów Wiejskich (ISSN 1732-5587) - 10pkt oraz Technical Sciences (ISSN 1505-4675) - 11pkt.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć:

1. W I Komunikacie (załącznik) (załącznik2) (załącznik3)

2. Na stronie internetowej konferencji:  www.doktoranci.com.pl

3. Poprzez bezpośredni kontakt z komitetem organizacyjnym: kontakt@dokoranci.com.pl

Zapraszamy do odwiedzenia profilu Facebook, na którym znajdą Państwo aktualne informacje o nadchodzącej konferencji: