ERASMUS PLUS - praktyki zagraniczne - REKRUTACJA 2017

Szanowni studenci,

Wszystkich studentów AWF Katowice, którzy chcą odbyć zagraniczną praktykę w zakresie turystyki, hotelarstwa, gastronomi, sportu i rekreacji (dotyczy studentów wszytskich wydziałów i wszystkich specjalności) w ramach programu ERASMUS PLUS podczas wakacji letnich 2017, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego pod adresem:
najpóźniej do 10 marca 2017 roku oraz dostarczenie wypełnionego formularza w wersji papierowej do Biura Współpracy Międzynarodowej do pokoju 108 w budynku głównym uczelni (brak dostareczenia formularza w wersjo papierowej oznacza brak zgłoszenia do programu).

Liczba miejsc na praktyki w ramach programu ERASMUS PLUS jest OGRANICZONA dlatego prosimy o SZYBKĄ i DOJRZAŁĄ DECYZJĘ.
Na początku marca dla osób, które zgłoszą się do programu (tylko poprzez wypełnienie formularza załączonego powyżej) zostaną zoorganizowane zebrania informacyjne na których będą prezentowały swoje oferty przedsiębiorstwa organizujące praktyki ERASMUS PLUS.
O sczegółach powiadomimy Państwa w kolejnym komunikacie.

dr Wojciech Wąsowicz
Kierownik Praktyk na Wydziale Zarządzania Sportem