Dyżury i kontakt

Dziekan Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką


prof. dr hab. Zbigniew Waśkiewicz
Pokój nr 225 NH

Prodziekan ds. studiów I stopnia kierunek Zarządzanie


dr Piotr Halemba doc. AWF
konsultacje: wtorek 9.30 - 10.30
Pokój nr 11 a
e-mail:p.halemba@awf.katowice.pl

Prodziekan ds. studiów II stopnia kierunek Zarządzanie


dr hab. Stefan Nowak prof. nadzw.
Pokój nr 13 a
e-mail: s.nowak@awf.katowice.pl

Kierownik Dziekanatu


mgr Kornelia Czajor
Pokój nr 13 a
tel.: (32) 207 52 23
e-mail:k.czajor@awf.katowice.pl

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:30 - 14:00 (przerwa 12.00-12.30)
Środa: nieczynne
Sobota: 9:00 - 14.00 (przerwa 12.00 -12.30)

Dziekanat studiów I stopnia kierunku zarządzanie - pokój 11

mgr Monika Gaura - specjalista

e-mail: m.gaura@awf.katowice.pl
telefon: (32) 207-51-55

 I rok studia stacjonarne
 I rok studia niestacjonarne

mgr Justyna Haber - specjalista

e-mail: j.haber@awf.katowice.pl
telefon: (32) 207-51-55

 II rok studia stacjonarne
 II rok studia niestacjonarne

 

Dziekanat studiów I stopnia kierunku zarządzanie - pokój 13

lic. Olga Pronina - referent

e-mail: o.pronina@awf.katowice.pl
telefon: (32) 207-51-04

 III rok studia stacjonarne
 III rok studia niestacjonarne

mgr Wioleta Rokosz - specjalista

e-mail: w.rokosz@awf.katowice.pl
telefon: (32) 207-51-04

  IPPS
Dziekanat studiów II stopnia kierunku zarządzanie - pokój 12

mgr Katarzyna Wierzbicka - specjalista

e-mail: k.wierzbicka@awf.katowice.pl
telefon: (32) 207-52-49

Karina Kozłowska - referent
e-mail: k.kozłowska@awf.katowice.pl
telefon: (32) 207-52-49

 

  I rok studia stacjonarne i niestacjonarne
  II rok studia stacjonarne i niestacjonarne

Praktyki Studenckie pokój 13

lic. Olga Pronina - referent

e-mail: o.pronina@awf.katowice.pl
telefon: (32) 207-51-04

Obsługa Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów

mgr Joanna Kwaśniewska - Gleń - specjalista

e-mail: j.kwasniewska@awf.katowice.pl
telefon: (32) 207-52-49
pokój 12