Współpraca z instytucjami naukowo-badawczymi. Konferencje i seminaria

Współpraca

1. Instytut Zarządzania, Biznesu i Technologii – Институтом Управления, Бизнеса и Технологий (Kaługa, Rosja).
  2. Katedra Inwestycji i Nieruchomości  Politechniki Częstochowskiej.
  3. Katedra Inwestycji i Nieruchomości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
  4. Katedra Inwestycji i Nieruchomości Uniwersytetu Łódzkiego.
  5. Katedra Prawa Cywilnego UJ.
  6. Kauno Kolegija (Litwa).
  7. Landesjugendring. Nordhein – Westfalen e.v. “Neue Bruken bauen” (współpraca z Ambasadorem Andrzejem Byrtem).
  8. Litewski Uniwersytet Pedagogiczny – Lietuvos Edukologijos Universitetas (Wilno, Litwa).
  9. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju dla projektów inwestycyjnych w zakresie innowacji.
  10. Society for Risk Analysis – Europe.
  11. Szkoła Główna Handlowa.
  12. Umowa międzyrządowa RP i RFN (PNWM).
  13. Wydział Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.
  14. Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.
  15. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Konferencje i seminaria

W roku akademickim 2016/2017 na Wydziale Zarządzania Sportem i Turystyką planowane jest zorganizowanie seminarium dot. problematyki związanej z zarządzaniem w sporcie i turystyce. Natomiast w roku akademickim 2017/2018 na Wydziale Zarządzania Sportem i Turystyką planowane jest zorganizowanie konferencji naukowej. Zakresem tematycznym konferencji będzie pogłębienie zagadnień podjętych w ramach w/w seminarium.