Aktualności

Studenci sekcji narciarstwa alpejskiego kolejny raz z rzędu zdobyli tytuł najlepszej uczelni w kraju w narciarstwie alpejskim. Medale dla naszej... czytaj dalej »
Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Shanghaj University studentów 3 roku TiR o godz. 10.45 . dnia 15.03 (czwartek), Sala nr... czytaj dalej »
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Rehabilitacji, (Neuro)Ortopedii i Komunikacji Medycznej, która odbędzie się 17-18 maja... czytaj dalej »
VI edycja turnieju siatkówki o Puchar JM Rektora AWF Katowice odbędzie się w dniach 12-14.03 na nowej hali. Studenci będą... czytaj dalej »
28 lutego w katowickim Klubie Podróżników Namaste odbył się pierwszy Studencki Festiwal Turystyki Przygodowej AWF Katowice. Impreza ta mająca na... czytaj dalej »
Do 28 września 2018 roku można wziąć udział w konkursie na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską dotyczącą Gliwic. Dla... czytaj dalej »
Podobnie jak w 2014 roku w sopockiej Ergo Arenie Justyna Święty-Ersetic - studentka naszej Uczelni i zawodnmiczka KS AZS-AWF Katowice... czytaj dalej »
Zapraszamy wszystkich miłośników biegania na cykliczną imprezę biegową organizowaną przez AWF Katowice - Katowicki Festiwal Biegowy, której celem jest przybliżyć... czytaj dalej »
Zakład Lekkiej Atletyki i Sportów Zimowych AWF Katowice zaprasza do udziału w konferencji metodyczno-naukowej nt: „Nowoczesne formy kształtowania zdolności motorycznych... czytaj dalej »
PODSUOMOWANIE We wtorek i środę, 20 i 21 i lutego 2018 r. w Hali Ośrodka Sportowego Szopienice w Katowicach odbyły... czytaj dalej »