Aktualności

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach zwyciężyła w klasyfikacjach generalnych Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu w kategorii kobiet... czytaj dalej »
Zapraszamy wszystkich miłośników biegania na cykliczną imprezę biegową organizowaną przez AWF Katowice - Katowicki Festiwal Biegowy, której celem jest przybliżyć... czytaj dalej »
Zakład Lekkiej Atletyki i Sportów Zimowych AWF Katowice zaprasza do udziału w konferencji metodyczno-naukowej nt: „Nowoczesne formy kształtowania zdolności motorycznych... czytaj dalej »
JM Rektor AWF Katowice prof.dr hab. Adam Zając ogłasza godziny rektorskie dla całej społeczności akademickiej w dniach 30 kwietnia -... czytaj dalej »
Został podpisany kontrakt z Karolem Zalewskim, który od przyszłego sezonu będzie reprezentował barwy AZS AWF Katowice. Karol Zalewski urodził się... czytaj dalej »
W marcowym numerze miesięcznika Forum Akademickie obszerny artykuł o AWF Katowice - Szkole Mistrzów. Zachęcamy do lektury. źródło: FORUM AKADEMICKIE... czytaj dalej »
Projekt "Fizjoterapeuta na START" skierowany jest do 24 absolwentów lub studentów studiów zaocznych kierunku Fizjoterapia z woj. śląskiego w wieku... czytaj dalej »
Celem konferencji jest prezentacja wyników badań naukowych poświęconych dydaktycznym, zdrowotnym, społecznym i prawnym aspektom edukacji uczniów z niepełnosprawnością oraz wymiana... czytaj dalej »
Zakład Pływania i Ratownictwa Wodnego zaprasza w dniu 14.04.2018 na VI Ogólnopolską Konferencję „ Wybrane problemy treningu pływackiego ”. Konferencja... czytaj dalej »
W dniach 1-3 marca na stoku Skolnity w Wiśle odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Snowboardzie. Nasi zawodnicy jak co... czytaj dalej »