Gala Sportu Akademickiego. AWF Katowice najlepszy w dwóch klasyfikacjach

W dniu 25 października 2018 roku w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach odbyła się Gala Sportu Akademickiego mająca na celu podsumowanie dokonań sportowców AZS oraz uhonorowanie najważniejszych postaci sportu w 2018 roku. Władze AZS AWF Katowice oraz AWF Katowice dwa razy wychodziły po odbiór najwyższych laurów.

Za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji Akademickich Mistrzostw Polski według typów Uczelni w kategorii "Uczelnie Wychowania Fizycznego" nagrodę odebrali JM Rektor AWF Katowice prof. dr hab. Adam Zając oraz Prorektor ds. rozwoju i sportu prof. dr hab. Grzegorz Juras.

Kolejny raz reprezentanci AWF Katowice w składzie Rektor AWF Katowice prof. dr hab. Adam Zając, Prorektor ds. rozwoju i sportu prof. dr hab. Grzegorz Juras oraz Dyrektor klubu AZS AWF Katowice dr Krzysztof Nowak stanęli na najwyższym stopniu podium odbierając nagrodę w Klasyfikacji Medalowej Akademickich Mistrzostw Polski.

Transmisja z Gali
Galeria Zdjęć