Konferencja „Nowoczesne formy kształtowania zdolności motorycznych u osób w różnym wieku”.

Zakład Lekkiej Atletyki i Sportów Zimowych AWF Katowice zaprasza do udziału w konferencji metodyczno-naukowej nt: „Nowoczesne formy kształtowania zdolności motorycznych u osób w różnym wieku”.

21 kwietnia 2018 r. od godz. 9.00 do 15.00 na obiektach AWF Katowice, głownie stadionie lekkoatletycznym i sali wykładowej w budynku stadionu, a w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych w budynku starej hali AWF na hali sportowej i auli.

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z najnowszymi formami kształtowania zdolności motorycznych realizowanymi w Zakładzie Lekkiej Atletyki i Sportów Zimowych. Zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego wszystkich poziomów edukacji szkolnej oraz trenerów lekkiej atletyki i gimnastyki.

Program konferencji opiera się na dwóch sesjach praktycznej -metodycznej i teoretycznej -wykładowej. W pierwszej sesji zaplanowano cztery lekcja pokazowe z zakresu lekkiej atletyki i gimnastyki z wykorzystaniem Fitness Boot Camp.

Drugą sesję stanowić będzie panel naukowy w formie wykładów lub sesja plakatowa nt. „Nowoczesne formy w kształtowaniu zdolności motorycznych u osób w różnym wieku”.

Podsumowanie konferencji odbędzie się w formie panelu dyskusyjnego, pozwalającego na wymianę doświadczeń w zakresie zaproponowanych form aktywności.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej konferencji: www.konfla2018.awf.katowice.pl aby zapoznać się ze szczegółami organizacyjnymi oraz zgłosić swój udział.

administrator