Mistrzostwa Polski BMX RACING 1 lipca 2018

Kolarska reprezentacja KS AZS AWF Katowice zdobyła w Nowej Soli komplet mistrzowskich medali.
Seniorska kategoria Elity kobiet została zdominowana przez nasze kolarki, które zgarnęły wszystkie trzy krążki. Trzy Mota kwalifikacji, a następnie dwa finałowe przyniosły wymarzony wynik.
Mistrzynią Polski została Elżbieta Figura, Vice Mistrzostwo trafiło w ręce Zuzanny Smykały, drugą Vice Mistrzynią jest Katarzyna Szymańska.
Wysokie lokaty zajęły kolejno Anna Łysień – miejsce 5 oraz Martyna Piech – miejsce 6.
Seniorzy naszego teamu uplasowali się: Aleksander Piech – miejsce 6 oraz Marcin Bocian – miejsce 7.
Startujący również w mistrzostwach, opiekun grupy - trener Grzegorz Mikrut zakończył rywalizację na miejscu 4 w kategorii Masters.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy życząc dalszych sukcesów na torach BMX Racing!