Oficjalne otwarcie zmodernizowanej hali sportowej AWF Katowice przy ul. Raciborskiej 1

W dniu 15 listopada 2018 roku odbyło się oficjalne otwarcie zmodernizowanej hali sportowej AWF Katowice przy ul. Raciborskiej 1.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miasta Katowice w tym Prezydent Miasta Katowice dr Marcin Krupa oraz Władze Uczelni z JM Rekotorem prof. dr.hab. Adamem Zającem. Po uroczystym przecięciu wstęgi odbyły się pokazowe treningi akrobatyki i gimnastyki sportowej, judo.

W ramach modernizacji zostało wymienione oświetlenie, instalacja elektryczna, instalacja CO, stolarka drzwiowa i okienna i odświeżone ściany i sufity. Powstała w pełni wyposażona sala do gimnastyki oraz akrobatyki sportowej, która będzie służyła studentom oraz zawodnikom naszych sekcji. Dodatkowo powstała sala do JUDO z dwoma pełnowymiarowymi tatami.

Oskar Kozikiewicz