Rekrutacja na studia podyplomowe

Szanowni Państwo!

Gorąco zachęcamy do podnoszenia swoich kwalifikacji na naszej Uczelni, w ramach bogatej oferty studiów podyplomowych. Elektroniczna rekrutacja ruszyła od czerwca 2018 r. !! Zajęcia dydaktyczne prowadzi doświadczona kadra nauczycieli akademickich – w tym wielu cenionych profesorów, a także wybitnych trenerów klasy mistrzowskiej w poszczególnych dyscyplinach sportu. Co roku - w celu uatrakcyjnienia zajęć poszczególnych kierunków studiów podyplomowych - zapraszamy spoza uczelni wybitnych specjalistów w różnych dziedzinach.  Ich wiedza i doświadczenie przekazywane naszym słuchaczom jest nieocenioną pomocą w zdobyciu  nowych kwalifikacji i pogłębieniu już posiadanych. Zgodnie z zapotrzebowaniem rynku pracy oraz starając się spełnić Państwa oczekiwania,  uruchamiamy nowe – niejednokrotnie pionierskie – kierunki studiów podyplomowych. W tym roku uruchomiliśmy nowe kierunki studiów podyplomowych: „Przygotowanie Sprawnościowe Dzieci i Młodzieży”, „Organizacja i Kreowanie Wydarzeń Sportowych”, „Zarządzanie E-sportem” oraz „Trener Sportów Walki”.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i mamy nadzieję – do zobaczenia w murach AWF Katowice!

Akademickie Centrum Kształcenia

Oskar Kozikiewicz