Studencki Festiwal Turystyki Przygodowej

28 lutego w katowickim Klubie Podróżników Namaste odbył się pierwszy Studencki Festiwal Turystyki Przygodowej AWF Katowice. Impreza ta mająca na celu przybliżenie studentom problematyki turystyki przygodowej oraz możliwość usłyszenia opowieści o przygodach jakich doświadczyli w podróży ich starsi koledzy została zorganizowana przez Studenckie Koło Naukowe Turystyki Aktywnej i Przygodowej oraz Studenckie Koło Naukowe Recreo. Wydarzenie zgromadziło dziesiątki osób, głównie studentów AWF Katowice i PWSZ Racibórz, którzy mieli okazję zapoznać się podczas prelekcji z naukową otoczką zjawiska przygody, poznać tajniki fotografii podróżniczej, usłyszeć o wędrowaniu przez dziki, afrykański busz oraz posłuchać o egzotycznym Wietnamie. Dodatkowo dla studentów AWF Katowice zorganizowany został konkurs fotograficzny, na którym studenci mogli zaprezentować swoje najlepsze zdjęcia z zakresu fotografii podróżniczej – na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.

Studenckie Koło Naukowe Turystyki Aktywnej i Przygodowej oraz Studenckie Koło Naukowe Recreo zapraszają na
Studencki Festiwal Turystyki Przygodowej, który odbędzie się 28 lutego 2018 w Katowicach w Klubie Podróżników
Namaste. Podczas Festiwalu nie zabraknie ciekawych wystąpień związanych z tematem przygód przeżywanych
w podróży, okazji do dobrej zabawy i poszerzenia swojej wiedzy. Uczestnicy będą mogli się także wcielić w rolę
jury podczas konkursu fotograficznego „Przygoda nie pyta, przygoda rozumie”.

Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką.

Oskar Kozikiewicz