Sukces katowickiej metodyki wychowania fizycznego

18 maja bieżącego roku w Akademii Wychowani Fizycznego w Poznaniu odbył się X Ogólnopolski Konkurs im. Eugeniusza Piaseckiego na najciekawszą lekcję wychowania fizycznego. Laureatką została studentka Wydziału Wychowania Fizycznego  naszej Uczelni Sonia Bielski. Przeprowadzona przez zdobywczynię I nagrody 1,5 godzinna lekcja pt. „Park przyjaznym miejscem na aktywność fizyczną” wyróżniła się urozmaiconymi formami aktywności fizycznej, które można realizować w parku, a także wykorzystaniem współczesnych programów monitorowania aktywności fizycznej „Endomondo”. Należy podkreślić, że Sonia Bielski w ubiegłym roku w w/w konkursie otrzymała wyróżnienie, a dwa lata temu studentka Wioletta Kurpas (obecnie uczestniczka studiów doktoranckich) zdobyła II nagrodę na konkursie w Poznaniu.

Opiekunem wszystkich prac był kierownik Zakładu Metodyki Wychowania Fizycznego dr Krzysztof Skalik, doc. AWF Katowice.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.