V Świętojański Bieg Trzeźwości

Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem Ścięcia Świętego Jana Chrzciciela w Mysłowicach oraz Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych „Nasze Mysłowice” zapraszają do udziału w charytatywnym V Świętojańskiego Biegu Trzeźwości o Puchar Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca, marszu nordic walking oraz biegu przedszkolaka. Objętych patronatem sportowym przez J. M. Rektor AWF w Katowicach prof. dr hab. Adama Zająca.

Start biegu promującego rodzinny sport jako czynną formę wypoczynku, krzewienie ducha sportu i uczciwego współzawodnictwa oraz zdrowego trybu życia i walki z uzależnieniami
25 czerwca w Mysłowicach z Pl. św. Jana Pawła II o godz.17.
Zapisy na stronie i regulamin znajdują się na stronie internetowej
więcej informacji na stronie www.facebook.com/stowarzyszenienaszemyslowice/.
Dochód z biegu, jak w latach ubiegłych, przeznaczony jest na letni wypoczynek dzieci i młodzieży z rodzin potrzebujących. Zachęcamy społeczność studencką do czynnego udziału w biegu, tym samy wsparcie założonego celu charytatywnego.

ze sportowym pozdrowieniem

Piotr Olszowski
                                                                                           Prezes S.I.L. „Nasze Mysłowice”