VI Ogólnopolska Konferencja „Wybrane problemy treningu pływackiego”

Zakład Pływania i Ratownictwa Wodnego zaprasza w dniu 14.04.2018 na VI Ogólnopolską Konferencję „Wybrane problemy treningu pływackiego”.

Konferencja jest organizowana we współpracy z Polskim Związkiem Pływackim, Śląskim Okręgowym Związkiem Pływackim oraz K.S. AZS AWF Katowice.

Celem konferencji jest przedstawienie aktualnych tendencji szkolenia zawodników na różnych poziomach zaawansowania sportowego.

Konferencja jest przeznaczona dla nauczycieli, instruktorów i trenerów pływania oraz studentów, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Konferencja będzie składała się z części teoretycznej i praktycznej, na których przedstawione zostaną wykłady multimedialne, filmy szkoleniowe oraz zajęcia pokazowe. Wykłady i lekcje pokazowe prowadzić będą zaproszeni trenerzy: Piotr Albiński, Jakub Karpiński, Wojciech Rejdych, Filip Lysko, Jarosław Dobosz. Podczas konferencji uczestniczyć w pokazach sprawnościowych będą zawodnicy Kadry Narodowej Polski: Kondrad Czerniak, Anna Dowgiert, Kacper Majchrzak.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji na stronie: www.plywanie.awf.katowice.pl

Oskar Kozikiewicz