Warsztaty z programu Research and Innovation Staff Exchange 2019

Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki  w Katowicach

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE

przy Politechnice Śląskiej

zapraszają na warsztaty z programu:

RISE

czas i miejsce spotkania:

7 luty 2019, godz. 10.00 - 12.00

AWF ul. Mikołowska 72 a, pokój 110, I piętro, budynek A

Spotkanie poświęcone będzie konkursowi Research and Innovation Staff Exchange 2019 ogłoszonemu w Programie HORYZONT 2020. Projekty RISE opierają się na wymianie pracowników zajmujących się badaniami i innowacjami (naukowcy, kadra zarządzająca, administracyjna i techniczna) w ramach międzynarodowego konsorcjum. Współpraca ma prowadzić do transferu wiedzy oraz pomysłów przynoszących nowe rozwiązania, produkty i usługi. Udział w tych maksymalnie 4-letnich projektach mogą brać zarówno jednostki akademickie, jak i przemysłowe z całego świata.

W trakcie spotkania dowiedzą się Państwo, na czym dokładnie polega realizacja projektu, jakie są wymagania formalne w konkursie, jak wygląda budżet oraz jak przygotować wniosek.

Szkolenie poprowadzi Pani Agnieszka Kwiatkowska z Regionalnego Punktu Kontaktowego Pol. Śl.

Karty zgłoszeniowe proszę przesyłać do dnia 31.01.2019 r. na adres: btt@awf.katowice.pl

Osoby przyjęte na szkolenie otrzymają  potwierdzenie udziału e-mailem.

Kontakt w sprawie spotkania: tel. 32 2075430 (BTT)

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Oskar Kozikiewicz