Wykład otwarty na temat zwalczania korupcji

Szkolenie antykorupcyjne CBA na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach

W dniu 18.01.b.r. o godz. 16.00 w budynku „Hala Mikołowska”  Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach odbył się wykład otwarty dla pracowników i studentów, który przeprowadzili funkcjonariusze  Centralnego Biura Antykorupcyjnego na temat:

Zwalczanie korupcji przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Korupcja jako patologia społeczna

Inicjatorem spotkania był Wydział Wychowania Fizycznego przy współudziale Katedry Bezpieczeństwa Powszechnego. Wykład cieszył się dużym zainteresowaniem studentów. Przy pełnej sali odbyła się dyskusja na temat istoty korupcji, która  dotyka niemalże wszystkich sfer naszego życia oraz możliwości jej zapobiegania. Poruszono także problem korupcji w sporcie i tej tematyce będzie poświęcone kolejne spotkanie z przedstawicielami CBA, które zostało zaplanowane na początek semestru letniego.

Katedra Bezpieczeństwa Powszechnego Wydziału Wychowania Fizycznego zaprasza pracowników i studentów na wykład otwarty na temat

który odbędzie się w dniu 18 stycznia b.r. o godz. 16.00 w budynku „Hala Mikołowska” w auli na parterze.

Wykład wygłosi funkcjonariusz Centralnego Biura Antykorupcyjnego

SERDECZNIE ZAPRASZAMY