XI Sympozjum Naukowe pt.: „Rehabilitacja w powikłaniach wybranych chorób metabolicznych”

24 listopada w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się XI Sympozjum Naukowe pt.: „Rehabilitacja w powikłaniach wybranych chorób metabolicznych.”

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie oferuje kompleksowe usługi w leczeniu schorzeń narządu ruchu i rehabilitacji neurologicznej. Oprócz działalności medycznej ośrodek prowadzi m.in. działalność naukową. Istotnym jej elementem jest coroczna organizacja sympozjów naukowych, które są kierowane do lekarzy, fizjoterapeutów oraz kadry zarządzającej placówkami medycznymi. Wydarzenia te są okazją do zaprezentowania osiągnięć CKR, wymiany wiedzy i doświadczeń, a także do popularyzacji nowości naukowych.

Patronat Narodowy nad tegorocznym Sympozjum Naukowym objęło Polskie Towarzystwo Rehabilitacji.

W związku z dużym zainteresowaniem Sympozjum oraz brakiem wolnych miejsc Centrum Kompleksowej Rehabilitacji zaprasza osoby zainteresowane do obejrzenia transmisji on-line z wydarzenia, która będzie dostępna w dniu wydarzenia na podstronie poświęconej tegorocznemu Sympozjum: http://ckr.pl/sympozjum-naukowe-2017/, gdzie znajdą Państwo również cały harmonogram. Transmisja zacznie się chwilę przed rozpoczęciem Sympozjum, czyli około godziny 12:00.

Więcej informacji dot. działalności CKR można znaleźć na stronie www.ckr.pl

administrator