Zaproszenie do udziału w projekcie badawczym "Wirtualna Klinika Równowagi"

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw współczesnym problemom związanym z rehabilitacją i treningiem osób starszych Katedra Motoryczności Człowieka realizuje projekt badawczy w ramach programu StrategMed (NCBiR) pod nazwą Wirtualna Klinika Równowagi.

Zgodnie z przewidzianym harmonogramem realizacji projektu chcielibyśmy zaprosić do współpracy Pracowników AWF w wieku 65+ i wzięcia udziału w badaniach realizowanych w ramach projektu. Istnieje możliwość zaangażowania także osób spoza społeczności akademickiej spełniających kryterium wiekowe.

Uczestnictwo w badaniach przewiduje realizację zaprogramowanego treningu w warunkach wirtualnej rzeczywistości ukierunkowanego na usprawnianie oraz kształtowanie równowagi pod okiem wykwalifikowanej kadry zaangażowanej w projekt Wirtualna Klinika Równowagi. Dzięki współpracy z naszym Laboratorium będziecie mogli Państwo dowiedzieć się przydatnych informacji na temat swojego aktualnego stanu sprawności funkcjonalnej.  

Jednocześnie zapraszamy do wizyty w naszym laboratorium także osoby, które nie spełniają kryteriów włączenia do projektu, ale chciałyby się dowiedzieć jakie są aktualne możliwości technologiczne w zakresie wirtualnej rzeczywistości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt z kierownikiem Pracowni Kinezjologii dr hab. Kajetanem Słomką (email: k.slomka@awf.katowice.pl; tel.: 32 2075141; gabinet 26 / budynek A).

 

Serdecznie zachęcamy do współpracy i wzięcia udziału w badaniach!

administrator