Fortum dla Śląskich Dzieci 2018 VII edycja

Drodzy studenci,

Zapraszamy do współpracy i wolontariatu w ramach projektu Fortum dla Śląskich Dzieci 2018. Firma Fortum przy wsparciu Fundacji Pomocy Dzieciom ULICA, realizuje po raz siódmy projekt „Fortum dla Śląskich Dzieci”, którego uczestnikami są dzieci i młodzież w trudnej sytuacji życiowej. Jednym z zasadniczych celów projektu jest stworzenie warunków, które pozwolą na ujawnienie lub pobudzenie talentów oraz rozwój zainteresowań i pasji.

W ramach wolontariatu oferujemy pakiet szkoleń, konsultacje oraz możliwość asystowania trenerom prowadzącym grupy warsztatowe o profilu dziennikarskim, fotograficznym, tanecznym, wokalnym, plastycznym lub teatralnym. Dodatkowo program projektu zawierać będzie także spotkania motywacyjne oraz spotkania ze znanymi Ślązakami, którzy osiągnęli sukces.

Fundacja Pomocy Dzieciom ULICA, to organizacja, której przedstawiciele od 25 lat prężnie działają na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych. W swojej pracy skupiają się przede wszystkim na zasobach młodego człowieka. To sztab niesamowitych ludzi, z pasją i miłości do swojej pracy, dzięki czemu zajęcia odbywają się w atmosferze bezpieczeństwa, otwartości i życzliwości. Dołącz do ich grona!

Zapraszamy do kontaktu:

ulica@fundacjaulica.pl