Praca na Zielonych Szkołach CHRIS

Szukamy pełnych pasji osób do pracy na Zielonych Szkołach firmy CHRIS (www.chris.com.pl)

Praca w kilkunastoosobowym zespole ciekawych ludzi z całej Polski. Możliwość kontynuacji pracy latem i jesienią.

Stanowisko instruktora ogólnosportowego – prowadzenie różnorodnych zajęć: od gier sportowych, gier świata, łuków, ścianki wspinaczkowej, rowerów na lądzie po kajaki, łódki, canoe na wodzie – bezpłatne szkolenia.

Terminy zielonych szkół: 18.04 do 23.06 wyłączając Boże Ciało oraz weekendy (praca od poniedziałku do piątku.

Zaczynamy od stawki 120 zł brutto/dzień . Zapewniamy:

• Zakwaterowanie i smaczne jedzenie
  • ubezpieczenie NNW
  • Możliwość pozostania na ośrodku na weekend
  • własną, bogatą infrastrukturę, ……oraz piękne widoki gratis ;-) - ośrodki należą do nas i  położone są w malowniczych miejscach

Lokalizacje:

• Camp Radków (Góry Stołowe),
  • Camp Tarda (Warmia),
  • Camp Drawa (Pojezierze Drawskie),
  • Camp Serwy (Puszcza Augustowska),
  • Camp Junior (Mazury),
  • Camp Osada (Warmia)

Dojazd na Camp we własnym zakresie.

Zgłoszenia na rekrutacja@chris.com.pl z dopiskiem „Zielone Szkoły” – Pamiętaj o podaniu swojej dyspozycyjności.

Masz pytania? Dzwoń 22 737-05-00

www.chris.com.pl