Warsztary "Mobility - diagnostyka i techniki pracy nad mobilnością"

Galen Rehabilitacja oraz Health and Roll zaprasza na warsztaty tematyczne: „Mobility-diagnostyka i techniki pracy nad mobilnością”.

Warsztaty obejmują podstawy teoretyczne oraz praktyczne techniki wykorzystywane w celu poprawy mobilności w treningu, jako element profilaktyki oraz leczenia urazów, a także maksymalizacji osiągnięć sportowych.

Poznaj przyczyny oraz metody oceny często występujących zaburzeń wraz z efektami, które wywołują w zakresie pogorszenia zdrowia oraz wyników sportowych.

W trakcie warsztatów przedstawione zostaną naukowe podstawy zastosowania wielu technik mobility, optymalne umieszczenie ich w jednostce treningowej oraz najbardziej efektywne formy pracy w przypadku określonych zaburzeń.

Omówione zostaną podstawy wykorzystania form poprawy mobilności zarówno w pracy z klientem/ pacjentem indywidualnym, jak i w ramach zajęć grupowych.

Warsztaty adresowane są do: trenerów, studentów i absolwentów fizjoterapii, osób trenujących.

Data: 10.03.2018 r. (sobota)
Miejsce: Ośrodek Medyczny Galen,
ul. Jerzego 6, Bieruń

Ramowy plan warsztatów

8:00 -  9:45 Podstawy teoretyczne treningu Mobility.
Czym jest mobilność oraz przyczyny i skutki jej zaburzenia.

9:45 - 10:00 Przerwa kawowa.

10:00 - 12:30 Testy kliniczne i funkcjonalne niezbędne w pracy z pacjentem/klientem. Podział technik poprawy mobilności.

12:30 - 13:00 Przerwa obiadowa

13:00 - 15:00 Część praktyczna.
Wykorzystanie technik mobility w różnych przypadkach.

15:00 - 15:15 Przerwa kawowa

15:15 - 17:00 Metodyka prowadzenia zajęć grupowych.
Budowa prawidłowej rozgrzewki. Dyskusja.

Prowadzący: mgr Kamila Kluczniok

Absolwentka AWF Katowice. Na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta i trener w GCMiR AMED, Ceglana Gym i FitnessFun oraz CF Old Mine. Współpracuje z Akademią SuperTrainer i Galen Rehabilitacja.
Interesuje się treningiem nakierowanym przede wszystkim na poprawę zdrowia. Stawia na ciągły rozwój i poznawanie możliwości ludzkiego ciała. W pracy fizjoterapeutycznej i trenerskiej szczególną uwagę przywiązuje do jakości wykonywanych ruchów.

Po zakończeniu każdy uczestnik otrzyma ceryfikat potwierdzający udział w warsztatach.

Cena regularna 340 zł .Do 05.02.2018r. cena promocyjna 300zł!

Roller ręczny firmy Health and Roll w cenie warsztatów!
Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy przyjmujemy za pomocą formularza:

W razie pytań prosimy o kontakt:
e-mail: agnieszka.bar@galen.pl
numer telefonu: 575 300 204