IV Konoferencja Naukowa "Człowiek w zdrowiu i chorobie - promocja zdrowia, leczenie i rehabilitacja"

Informujemy, iż Instytut Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie organizuje w dniach 19-20 września 2014 roku
IV Konferencję Naukową pod hasłem "Człowiek w zdrowiu i chorobie - promocja zdrowia, leczenie i rehabilitacja"

Tematyka konferencji:

Konferencja przeznaczona jest dla osób zainteresowanych lub zajmujących się doskonaleniem, umacnianiem oraz przywracaniem zdrowia. Celem Konferencji jest wymiana poglądów oraz doświadczeń na temat profesjonalnej opieki nad człowiekiem zdrowym i chorym.

Sesje tematyczne:

1. Uwarunkowania zdrowia i jego promocja w życiu człowieka.
  2. Aktywność i sprawność fizyczna dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
  3. Pielęgnowanie i fizjoterapia osób niepełnosprawnych.
  4. Profilaktyka, wykrywanie i leczenie chorób cywilizacyjnych.

Planowane są ustne prezentacje prac w sesjach tematycznych, sesja plakatowa oraz sesja studenckich kół naukowych.
Czas wystąpienia w sesji ustnej 10 minut.

Chętnych zapraszamy do udziału.

Więcej informacji na stronie organizatora: