Podsumowanie 3. SFN Katowice - spot

Mamy podsumowanie Trzeciego Śląskiego Festiwalu Nauki, zapraszamy na spot!

SPOT PODSUMOWUJĄCY 3. ŚFN

Przypominamy, że liderem 3. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE jest Uniwersytet Śląski w Katowicach, Miastem Gospodarzem są Katowice, a Współgospodarzem Górnośląsko-Zagłębiowska  Metropolia. Współorganizatorami wydarzenia są Politechnika Śląska, Śląski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. J. Długosza w Częstochowie, Akademia Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach oraz Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach. Partnerem instytucjonalnym festiwalu jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Głównym partnerem technologicznym jest Concept Music Art Sp. z o.o. Sponsorami strategicznymi przedsięwzięcia są PGNiG i PKO Bank Polski. Sponsorami są również Fujitsu Technology Solutions, Grupa Mokate, JAS-FBG S.A., Partnerami Danone Sp. z o.o., Biuro Podróży Altamira S.C.,  Bank Pekao SA. oraz Koleje Śląskie Sp. z.o.o., a Partnerem wspierającym są Katowickie Wodociągi SA.