Listy uczestników i wpłaty

Szanowni Państwo,

zamieszczamy listę osób, którzy opłacili udział w konferencji (stan księgowań na dzień 15-06-2018 g.9:00). Poniżej osoby, które nie dokonały zgłoszeń poprzez formularz zgłoszeniowy a dokonali wpłaty (proszę dokonać poprawnego zgłowszenia za pomocą tego linku).

Kolejne informacje będą publikowane raz dziennie w godzinach popołudniowych.

LP data wpłaty (księgowania) Nazwisko Imię
1 08.maj Antoszewski Rafał
2 28.maj Bacik Mariusz
3 28.maj BAKOWSKI JERZY
4 14.cze Bakun Piotr
5 30.maj Banaś Bogdan
6 29.maj Baszak Tomasz
7 04.cze Biela Łukasz 
8 11.cze Bieliński Przemysław
9 13.cze Biliński Przemysław
10 30.maj Blechacz Paweł
11 30.maj Blechacz Piotr
12 28.maj Błotko Grzegorz
13 30.maj Cejba Daniel
14 28.maj Cesnauskis Mantas
15 30.maj Chabelski Robert
16 16.maj Chlebda Arkadiusz 
17 30.maj Chodkiewicz Marcin
18 07.cze Ciejpa Radosław 
19 28.maj Cielebąk Tomasz
20 24.maj Ciężar Jan
21 30.maj Cyran Marcin
22 22.maj Czaja Mikołaj
23 06.cze Czeczuro Vadim
24 01.cze Czepiec Szymon
25 07.cze Daykola Antonio
26 05.cze Dedek David
27 28.maj Dedio Magdalena
28 06.cze Downar- Zapolski Wojciech 
29 05.cze Drzyżdżyk Konrad
30 25.maj Dudzik Maciej
31 30.maj Dukowicz Michał
32 25.maj Dyja Jacek
33 30.maj Dziug Piotr
34 01.cze El-Ward Adrian
35 30.maj Fudali Radosław
36 01.cze GADZIMSKI JERZY
37 30.maj Gil Rafał
38 14.maj Gliniak Piotr
39 23.maj Gosztyła Mirosław
40 30.maj Grudniewski Łukasz
41 22.maj Grzesik Michał
42 11.maj Grześczyk Zbigniew 
43 29.maj GRZYB Robert
44 23.maj Helcbergiel Grzegorz
45 23.maj Herbaciński Krzysztof
46 23.maj Herbaciński Bartosz
47 30.maj Herkt Tomasz
48 30.maj Hertmanowski Jakub
49 07.cze HYŻY RADOSŁAW
50 28.maj Jagiełka Tomasz
51 28.maj Jakubiak Robert
52 07.cze Jamrozik Maciej
53 01.cze Jankowiak Jędrzej 
54 29.maj JANKOWSKI TOMASZ
55 05.cze Jasiński Ireneusz
56 01.cze Jędros Tomasz
57 17.maj Kalinowski Krzysztof
58 29.maj Kardaś Piotr
59 30.maj Kasperzec Łukasz
60 23.maj Kaszowski Dariusz 
61 29.maj Kaźmierczyk Konrad
62 30.maj Kierlewicz Andrzej
63 25.maj Klozinski Marcin
64 30.maj Kogut Przemysław
65 23.maj Kolis Jacek
66 29.maj Konowalski Arkadiusz
67 21.maj Kopaczewski Janusz
68 28.maj Korycki Radosław
69 30.maj Korzeń Grzegorz
70 25.maj Koszuta Jerzy
71 06.cze KOŚCIUK ROBERT
72 05.cze Kowalewski Karol
73 01.cze Kowalski Michał
74 28.maj Kozaczka Robert
75 29.maj Koziorowicz Krzysztof
76 06.cze Krakowczyk Jakub
77 15.maj Krauze Romuald
78 28.maj Krysiewicz Jarosław
79 30.maj Krzykała Jacek
80 30.maj Kucharek Robert
81 30.maj Kucinski Radosław
82 17.maj Kujawa Tomasz
83 30.maj Kulpeksza Paweł
84 23.maj Lato Kamil
85 24.maj Leja Mateusz
86 30.maj Lenik Paweł
87 13.cze Lewandowski Jakub
88 30.maj Lewkowicz Łukasz 
89 06.cze Lichtanski Marcin
90 16.maj Łakis Marcin
91 30.maj Łoboda Łukasz
92 25.maj Łukomski Rafał
93 05.cze Łukomski Marek
94 13.cze Łuszczewski Przemysław
95 21.maj Maciejewski Dariusz 
96 22.maj Maciejewski Maciej
97 01.cze Maciejewski Maciej
98 23.maj Majchrzak Dominik
99 25.maj Major Mieczysław
100 25.maj Marzec Leszek
101 29.maj Matuszak Jakub
102 14.cze Mazanek Stanisław
103 22.maj Mazur Hubert
104 30.maj Mazur Dawid
105 30.maj MĄDRA IlONA
106 29.maj Mendel Waldemar
107 29.maj Michalak Tomasz
108 28.maj Michalski Kamil 
109 30.maj Mieczkowski Dawid
110 23.maj milicic igor
111 13.cze Miłoszewski Arkadiusz
112 23.maj Mol Bogusław 
113 17.maj Muller Adam
114 23.maj Murcha Maciej
115 29.maj Neyder Piotr
116 05.cze Niedbalski Tomasz
117 12.cze Niedbalski Mariusz
118 30.maj NIEWIADOMSKI ANDZRZEJ
119 01.cze Nogalski Tomasz
120 25.maj Nowak Ireneusz
121 01.cze Nowak Sławomir
122 01.cze Nowak Michał
123 06.cze OBUCHOWICZ PAWEŁ 
124 10.maj Olesiewicz Marek
125 10.maj Olesiewicz Axel
126 16.maj Oliwa Jarosław
127 29.maj Orczyk  Miroslaw 
128 28.maj Orlicki Tomasz
129 11.cze Ostrowski Rafał 
130 30.maj Otwinowski Krzysztof
131 14.cze Pacocha Łukasz
132 29.maj Pamuła Bogdan
133 12.cze Papka Arkadiusz
134 30.maj Pasieczny Jarosław
135 30.maj Pawlikowski Tomasz
136 01.cze Pendrakowski Jakub
137 01.cze Piechucki Kamil
138 21.maj Pieczyrak Robert
139 01.cze Porębski Wojciech
140 05.cze Pytlarczyk Justyna
141 29.maj Raczyński Dariusz
142 16.maj Radomski Marcin
143 07.cze Rajkowski Adam
144 29.maj ROSZYK KRZYSZTOF
145 28.maj Rubczyński Łukasz 
146 01.cze Rudolf Marzena
147 29.maj rybczyński Jacek
148 11.cze Sarzało Bartosz
149 30.maj Sędzik Aleksander
150 30.maj Siemieniec Grzegorz
151 30.maj Siemieńczuk Maciej
152 05.cze Sikora Michał
153 29.maj Skerovic Jelena
154 22.maj SKIBA GRZEGORZ
155 25.maj Skowron Tomasz
156 30.maj Służałek  Tomasz 
157 30.maj smektała kasper
158 28.maj Sobczak Tomasz
159 30.maj Sołtysik Hubert
160 01.cze Sośniak Janusz
161 13.cze SPYCHAŁA MICHAŁ
162 29.maj Staszkiewicz  Łukasz 
163 23.maj Suda Jedrzej
164 04.cze Sumara Michał
165 28.maj Szablowski Krzysztof
166 13.cze Szawarski Wojciech
167 25.maj Szlachta Karolina
168 07.maj Sztąberska Alicja
169 07.maj Sztąberski Tomasz
170 14.cze Szuba Krzysztof
171 01.cze SZYNKIEL Dariusz
172 28.maj Śniadek Andrzej
173 28.maj Talarczyk Anna
174 16.maj TARASZKIEWICZ IRENEUSZ
175 29.maj Tomczyk Dominik
176 29.maj Trypuć Michał
177 23.maj Turkiewicz Paweł 
178 07.cze Tymański Roman
179 06.cze Urban Andrzej
180 12.cze Walas  Andrzej 
181 01.cze Walczuk Sylwester
182 25.maj Wasielewski Mateusz
183 24.maj Widziszowski Tadeusz
184 30.maj Wieczorek Wojciech
185 28.maj Wieczorek  Karolina 
186 28.maj Wiercioch Mateusz 
187 15.maj Wierzbicki Janusz
188 29.maj Wilkin Adam
189 06.cze WITKA ROBERT 
190 06.cze Władyka Jarosław
191 01.cze Włuczyński Cezary
192 01.cze Wójcik Mateusz
193 01.cze Zajc Krzysztof
194 13.cze Zakrzewski Kamil
195 06.cze Zalewski Michał
196 29.maj Zapałowski Marek
197 01.cze Zaroń Małgorzata
198 28.maj ZAWADKA JAROSŁAW
199 28.maj Zeidler Wojciech
200 29.maj ZHALUDOK SIARHEI
201 28.maj Zych Tomasz
202 30.maj Zych Piotr
203 30.maj Żabczak Jakub
204 28.maj Żurawski Wojciech 

 

Osoby, które nie dokonały zgłoszeń poprzez formularz zgłoszeniowy a dokonali wpłaty (proszę dokonać poprawnego zgłowszenia za pomocą tego linku).

KLUB  NAZWISKO
   
  FRANK RAFAŁ
TREFL SOPOT  KOCIOŁEK J.
  PIECUCH PIOTR