Ogólnopolska Konferencja Młodych Biologów ,,BiologUS''

W imieniu Wydziałowej Rady Samorządu Studentów oraz Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów Wydziału Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Biologów „BiologUS” pt. „Nauki biologiczne bliżej społeczeństwa”, która odbędzie się w Szczecinie w dniach 12-13 kwietnia 2018 roku. Liczymy na aktywny udział studentów, doktorantów oraz młodych pracowników naukowych.

Tegoroczna tematyka Konferencji skupiać się będzie wokół wpływu nauk biologicznych na społeczeństwo oraz możliwości praktycznej aplikacji wyników badań naukowych lub prac rozwojowych. Liczymy na aktywny udział studentów, doktorantów oraz młodych pracowników naukowych. Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w Konferencji nie tylko w celu zaprezentowania swoich wyników badań, ale także wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych interesujących znajomości.

Poniżej znajdą Państwo link do formularza zgłoszeniowego, rejestracja rozpoczyna się 17 stycznia 2018 roku, a kończy 14 lutego 2018. Komunikat nr 2, dotyczący płatności konferencji, wyślemy do Państwa 19 lutego 2017 roku. Abstrakty prosimy nadsyłać do dnia 5 marca 2018 roku w języku polskim. Koszt uczestnictwa w konferencji wyniesie 130 zł brutto przy prezentacji jednej pracy, a przy prezentacji dwóch 170 zł brutto (wpisowe, materiały konferencyjne, poczęstunek). Ze względu na ilość dostępnego miejsca musimy ograniczyć liczbę zgłaszanych prac do 2.

Formularz zgłoszeniowy:

lub przez zakładkę „Rejestracja” na stronie www.biologus.usz.edu.pl

Serdecznie prosimy o przesłanie informacji do studentów wydziałów biologicznych/przyrodniczych.