Gala Śląskiego Sportu Akademickiego 2015

W dniu 28 października w katowickim Kinie "Rialto" odbyła się coroczna Gala Śląskiego Sportu Akademickiego.Uczelnię reprezentowała dr hab. Teresa Socha prorektor ds. Sportu AWF Katowice oraz dr Dorota Szade pełnomocnik JM Rektora ds. Sportu Akademickiego. Nasza Uczelnia zajęłą dwukrotnie drugie miejsca w klasyfikacji generalnej i medalowej ustępując Politechnice Śląskiej Gliwice. Za działalność organizacyjną na rzezcz Sportu Akademickiego student Kamil Cieloszyk i dr Mariusz Furmanek otrzymali srebrne odznaki AZS. Niestety żadna z nominacji opiekunów z AWF Katowice do "Śląskich Gryfów" nie znalazła uznania w oczach komisji, która decydowała o przyznawanych wyróżnieniach.

Studenci naszej Uczelni Monika Szczęsna Justyna Święty i Michał Pietrzak zostali wyróżnieni za zdobyte medale podczas letniej uniwersjady 2015.

Serdecznie gratulujemy wszystkim studentom-zawodnikom i ich opiekunom.

Więcej zdjęć z Gali autorstwa Michała Waluszy (tutaj)