Formularz zgłoszeniowy udziału w AMŚl. Biegi Przełajowe

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
do udziału w rozgrywkach Akademickich Mistrzostw Śląska w Biegach Przełajowych 11 marca 2017r.

UWAGA!!!
zgłoszenia udziału zawodnika dokonuje trener - opiekun danej uczelni. Jest to jedyna forma zgłoszenia udziału w zawodach!!!
Przed wysłaniem zgłoszenia koniecznie proszę zapoznać się regulaminem technicznym rozgrywek.

Oprócz formularza konieczne jest przedstawienie organizatorowi druku zgłoszenia ostatecznego dostępnego na stronie internetowej OŚ AZS Katowice (pobierz tutaj).

Dane do formularza proszę wpisywać zgodnie z zasadami pisowni (imię i nazwisko z dużej litery, kolejne litery małe np. Jan Kowalski a nie JAN KOWALSKI)

Zberane dane służą jedynie przygotowaniu lista startowych w zawodach nie podlegają archiwizacji.

Wybierz uczelnię.
Wpisz nazwisko zawodnika
Wpisz imię zawodnika.
Jeśli zawodnik posiada koszulkę z numerem to wpisz jego numer, jeśli nie to pozostaw pole puste