Harmonogram zajęć treningowych

Lp.

Dyscyplina

Imię i nazwisko

E-mail

Miejsce zajęć

Termin zajęć

1

Aerobik Sportowy

mgr Angelika Torbus (urlop)

a.torbus@awf.katowice.pl

 

 

2

Badminton 

mgr  Bożena Wołkowycka

b.wolkowycka@awf.katowice.pl

Hala Raciborska

Poniedziałek 19.00 – 20.30

3

Biegi przełajowe

dr Bartłomiej Szade

b.szade@awf.katowice.pl

Stadion ul. Kościuszki 84

W uzgodnieniu
z prowadzącym

4

Brydż Sportowy

dr Dorota Szade

d.szade@awf.katowice.pl

 

 

5

Curling (rozgrywki zawieszone)

dr Damian Herman

d.herman@awf.katowice.pl

 

 

6

Dart

Grzegorz Szade

g.szade@gmail.com

 

W uzgodnieniu z prowadzacym

7

Ergometr wioślarski

dr Ronald Mehlich

r.mehlich@awf.katowice.pl

Stadion ul Kościuszki 84

W uzgodnieniu
z prowadzącym

8

Futsal K

Futsal M

mgr Marcin Oślizło

Angelina Łąckiewicz-Oślizło

m.oslizlo@awf.katowice.pl

Nowa Hala AWF

Poniedziałek
20.00 – 22.00

9

Judo

mgr Maciej Kostrzewa

m.kostrzewa@awf.katowice.pl

Nowa Hala AWF

Poniedziałek 20.30 – 21.30

Czwartek 19.00 – 20.00

10

Kolarstwo górskie

dr Grzegorz Mikrut

g.mikrut@wp.pl

 

W uzgodnieniu z prowadzacym

11

Koszykówka

dr Adam Kubaszczyk

a.kubaszczyk@awf.katowice.pl

 

W uzgodnieniu z prowadzącym

12

Lekkoatletyka

dr Bartłomiej Szade

b.szade@awf.katowice.pl

Stadion ul. Kościuszki

W uzgodnieniu
z prowadzącym

13

Narciarstwo

dr Adam Staszkiewicz

a.staszkiewicz@awf.katowice.pl

 

W uzgodnieniu z prowadzacym

14

Piłka nożna (M)

 

 

 

W uzgodnieniu z prowadzacym, od maja

15

Piłka ręczna (M)

dr Ryszard Jarząbek

r.jarzabek@awf.katowice.pl

Hala Mikołowska

Poniedziałek
17.00 – 18.30

16

Piłka ręczna (K)

dr Zbigniew Pawelak

z.pawelak@awf.katowice.pl

Hala Mikołowska

Poniedziałek 17.00 – 18.30

17

Pływanie

dr Michał Skóra

dr Wojciech Rejdych

m.skora@awf.katowice.pl

w.rejdych@awf.katowice.pl

Pływalnia AWF

W uzgodnieniu
z prowadzącym

18

Siatkówka (K)

dr Dorota Szade
mgr Marta Trebert

d.szade@awf.katowice.pl

Hala Mikołowska

Środa 16.15 – 18.00 
​(na zmianę z PR)

19

Siatkówka (M)

dr Grzegorz Grządziel doc. AWF 

g.grzadziel@awf.katowice.pl

Hala Mikołowska

Środa 16.15 – 18.00
(na zmianę z PR)

20

Siatkówka plażowa

mgr Barbara Nowak

b.nowak@awf.katowice.pl

Hala Mikołowska

W uzgodnieniu
z prowadzącym (od maja)

21

Snowboard

dr Dominika Narloch

dominika.narloch@gmail.com

 

W uzgodnieniu z prowadzącym

22

Squash

dr Mariusz Furmanek

m.furmanek@awf.katowice.pl

 

W uzgodnieniu z prowadzącym

23

Szachy

dr Mariusz Furmanek

m.furmanek@awf.katowice.pl

 

W uzgodnieniu z prowadzacym

24

Tenis

dr Barbara Olsza

b.olsza@awf.katowice.pl

 

W uzgodnieniu z prowadzącym

25

Tenis stołowy

Weronika Gałuszka

weronika.galuszka@gmail.com

 

W uzgodnioeniu z prowadzacym

26

Trójbój siłowy

mgr Wojciech Sadowski

Jakub Sikora

w.sadowski@awf.katowice.pl

jakub.sikora@poczta.fm

 

Wtorek godz 16.30-18.00

Czwartek godz 14.30-16.00 - siłownia Olimp (wg cennika silowni)

27

Windsurfing

dr Adam Staszkiewicz

a.staszkiewicz@awf.katowice.pl

 

W uzgodnieniu z prowadzącym, od maja

28

Wspinaczka halowa

dr Artur Magiera

a.mgiera@awf.katowice.pl

Hala Raciborska

 

29

Wyciskanie
sztangi leżąc

dr Artur Gołaś

a.golas@awf.katowice.pl

 

jw.trójbój siłowy

30

Karate WKF

Jakub Baron

jakubbaron95@gmail.com

Nowa Hala s. 304

    Czwartek godz. 19.30 -21.00