Sekcje i opiekunowie

Lp.

Dyscyplina

Imię i nazwisko

Jednostka

Adres służbowy

E-mail

1 Aerobik Sportowy

mgr Angelika Torbus

 

a.torbus@awf.katowice.pl

d.szade@awf.katowice.pl

2

Badminton

mgr Bożena Wołkowycka

 

 

b.wolkowycka@awf.katowice.pl

3 Biegi przełajowe

dr Bartłomiej Szade

Zakład LA

Stadion ul. Kościuszki 84

b.szade@awf.katowice.pl

4

Brydż Sportowy

dr Dorota Szade

Zespołowe Gry Sportowe

Hala Mikolowska

d.szade@awf.katowice.pl

  Karate WKF Jakub Baron student  

jakubbaron95@gmail.com
tel: 514-419-617

5

Curling(zawieszony) dr Damian Herman Zakład informatyki pok. nr 310 d.herman@awf.katowice.pl

6

Dart

Grzegorz Szade

student

 

g.szade@gmail.com

7 Ergometr wioślarski

dr Ronald Mehlich

Zakład LA Stadion ul Kościuszki 84

r.mehlich@awf.katowice.pl

  Futsal K

mgr Marcin Oślizło
Angelina Łąckiewicz-Oślizło

Zespolowe Gry Sportowe Nowa Hala

m.oslizlo@awf.katowice.pl
tel: +48 510109086

8

Futsal M

Kamil Ogryzek
Łukasz Molek

student
student

 

k.ogryzek@interia.pl tel;516565096
lukaszmolek@tlen.pl tel;669297746

9

Judo (K i M)

mgr Maciej Kostrzewa

 

Nowa Hala

m.kostrzewa@awf.katowice.pl

10

Kolarstwo górskie (K i M)

dr Grzegorz Mikrut

Zakład Prawa

Budynek B
pok. nr 113

g.mikrut@awf.katowice.pl

11

Koszykówka
(K i M)

dr Adam Kubaszczyk (M)

Zespołowe Gry Sportowe

Nowa Hala Mikołowska

a.kubaszczyk@awf.katowice.pl

12

Lekkoatletyka (K i M)

dr Bartłomiej Szade

Zakład LA

Stadion ul. Kościuszki 84

b.szade@awf.katowice.pl

13 Narciarstwo (K i M) dr Adam Staszkiewicz Zakład Terenowych Form Aktywności Fizycznej pok. nr  28 a.staszkiewicz@awf.katowice.pl
14 Piłka nożna (M) Kamil Ogryzek
Łukasz Molek

student
student

 

k.ogryzek@interia.pl tel;516565096
lukaszmolek@tlen.pl tel;669297746

15

Piłka ręczna (M)

dr Ryszard Jarząbek

Zespołowe Gry Sportowe

Hala Mikołowska, pok. nr 11

r.jarzabek@awf.katowice.pl

16

Piłka ręczna (K)

dr Zbigniew Pawelak

Zespołowe Gry Sportowe

Hala Mikołowska,pok. nr 11

z.pawelak@awf.katowice.pl

17

Pływanie (K i M)

mgr Michał Skóra
dr Wojciech Rejdych

Zakład Pływania

Pływalnia AWF

m.skora@awf.katowice.pl
w.rejdych@awf.katowice.pl

18

Siatkówka (K)

dr Dorota Szade
mgr Marta Trebert

Zespołowe Gry Sportowe
doktorant

Hala Mikołowska
pok. nr 6

d.szade@awf.katowice.pl
martatrebert@op.pl

19

Siatkówka (M)

dr Grzegorz Grządziel doc.
mgr Karol Bar
Błażej Kuśmierz

Zespolowe Gry Sportowe
Akademickie Biuro Karier
student

 

Hala Mikołowska pok. nr 7
Nowa Hala pok.308

g.grzadziel@awf.katowice.pl
k.bar@awf.katowice.pl
bla.kusmierz@gmail.com

20

Siatkówka plażowa (K i M)

mgr Barbara Nowak

Zespołowe Gry Sportowe

Hala Mikołowska, pok. nr 6

b.nowak@awf.katowice.pl

21

Snowboard (K i M)

mgr Dominika Narloch

Zakład Fizjoterapii

Hala Mikołowska

dominika.narloch@gmail.com

22 Squash dr Mariusz Furmanek Zakład Antropomotoryki pok.nr 26 m.furmanek@awf.katowice.pl
23 Szachy mgr Michał Pawłowski doktorant pok. nr  30 (bud A)

michal.pawlowski21@gmail.com
tel: 698 615 290

24 Tenis dr Barbara Olsza Zakład Treningu Sportowego

Hala Mikołowska
pok. nr 8

b.olsza@awf.katowice.pl

25

Tenis stołowy K


Tenis stołowy M

mgr Katarzyna Jakubik

 

mgr Marta Nowak

Zaklad Turystyki Aktywnej i Przygodowej

studentka

pok. 115

k.jakubik@awf.katowice.pl


mnpingpong@gmail.com

26

Trójbój siłowy

mgr inż. Wojciech Sadowski
Jakub Sikora

doktorant
student

Pływalnia - Nowa Hala

w.sadowski@awf.katowice.pl
jakub.sikora@poczta.fm
tel 503 967 118

27 Windsurfing

dr Adam Staszkiewicz

Zaklad Terenowych Form Aktywności Fizycznej

pok. nr  28

a.staszkiewicz@awf.katowice.pl

28

 

Wspinaczka halowa dr Artur Magiera Zakład Turystyki Aktywnej i Przygodowej pok. nr 119

a.mgiera@awf.katowice.pl

29 Wyciskanie sztangi leżąc dr Artur Gołaś Zaklad Teorii Sportu pok. nr 301 a.golas@awf.katowice.pl

30

Żeglarstwo

mgr Michał Starzyński

Zakład Terenowych Form Aktywności Fizycznej

 

m.starzynski@awf.katowice.pl