Komunikaty

Relacja z Mstrzostw Europy w Mińsku okiem fizjoterapeutki

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, dziś pojawia się relacja Agaty Pietrzykowskiej, która miała okazję pojechać z biathlonistami na Mistrzostwa Europy. Relację można odnaleźć tu:

 

Nasza Studentka na Mistrzostwach Europy

W terminie 17-24 luty 2019 roku, w Mińsku odbyły się Mistrzostwa Europy Seniorów w Biathlonie. Z Reprezentacją Polski, jako Fizjoterapeutka pojechała Agata Pietrzykowska, która jest studentką Naszego Wydziału. Wkrótce pojawi się relacja Agaty z Mistrzostw, póki co, kilka zdjęć, które oddają klimat tej imprezy i Mińska:

 

Zniżka na szkolenie Metoda Stecco

Udało się wynegocjować obniżkę na szkolenie z koncepcji Manipulacji Powięziowych. Zniżka wynosi 100€ i jest dostępna dla studentów AWF Katowice. Jak otrzymać zniżkę? 

Wejdźcie na stronę syntonic.pl i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy do poniedziałku 04.02.2019

https://www.syntonic.pl/pl

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i opłaceniu zaliczki wyślijcie maila na adres kasolik@syntonic.pl  z hasłem #AWF

Kwota 100€ zostanie odliczona od kolejnej wpłaty.

Płatność za szkolenie może zostać również wpłacana ratalnie

 

Nasi na Go Active Show

W dniach 18-20 maja 2018 odbyły się największe targi sportowe w Polsce Go Active Show w Nadarzynie pod Warszawą. Dzięki inicjatywie Samorządu Studenckiego nasi studenci, absolwenci, ale również pracownicy mogli wziąć w nich udział zupełnie za darmo. Ponadto nasza uczelnia miała okazję zaprezentować się przed uczestnikami targów. Nie mogąc przepuścić takiej okazji, postanowiliśmy zaprezentować możliwości naszego wydziału. Wraz z firmą New Level Sport, z którą współpracujemy rozstawiliśmy stanowisko, na którym prezentowaliśmy najnowsze sprzęty pomocne w analizie funkcjonalnej naszego organizmu, ale również narzędzia nowej technologii używane w odnowie biologicznej. Uczestnicy byli zachwyceni proponowanymi przez nas rozwiązaniami, a nasza Alma Mater zaprezentowała się z najlepszej strony. 

 

Sesja Studencka Konferencji w Reptach. Szczegóły w zakładce Nauka, oraz na stronie http://www.repty.pl/konferencja