Szanowni Studenci,

Doświaczenia, które Państwo zdobywacie w czasie studiów uczestnicząć jako wolontariusze, pomoc przy organizacji (realizacji) imprez turystycznych, sportowych, targów itp. może być zaliczona jako praktyka dodatkowa a tym samym wpisana w suplemencie dyplomu. Proszę o tym pamiętać szczególnie, że każdy pracodawca zwraca uwagę na doświadczenie zdobyte jeszcze w czasie studiów.

dr Wojciech Wąsowicz
Kierownik Praktyk Studenckich na Wydziale Zarządzania Sportem i Turystyką

Uwaga studenci!

Informujemy, że sprawy dotyczące praktyk studenckich rozpatrywane są w Dziekanacie Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką oraz przez program USOS WEB.
Wszystkie informacje dotyczące przebiegu i realizacji praktyk zamieszczone są na naszej stronie internetowej w zakładce praktyki studenckie:

W szczególności proszę zapoznać się z Instrukcją Praktyk Studenckich !!!

Opiekun praktyk studenckich z ramienia Dziekanatu Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką

lic. Olga Pronina

tel. 32 207-51-04

pok. 13. Bud. A

o.pronina@awf.katowice.pl

Dziennik praktyk - Kierunek Zarządzanie - studia I stopnia  - należy go pobrać, wydrukować i ZBINDOWAĆ !!!

ITB Berlin 2017

Poniżej informacje sczegółowe informacje dotyczące targów turystycznych ITB Berlin 2017.

1. ITB Berlin - wahadło

2. ITB Berlin - z noclegiem (2 dni)

ZAPISY - informacje szczegółowe

Opiekunowie praktyk - rok akademicki 2016/2017