Szanowni Studenci,

Doświaczenia, które Państwo zdobywacie w czasie studiów uczestnicząć jako wolontariusze, pomoc przy organizacji (realizacji) imprez turystycznych, sportowych, targów itp. może być zaliczona jako praktyka dodatkowa a tym samym wpisana w suplemencie dyplomu. Proszę o tym pamiętać szczególnie, że każdy pracodawca zwraca uwagę na doświadczenie zdobyte jeszcze w czasie studiów.

dr Wojciech Wąsowicz
Kierownik Praktyk Studenckich na Wydziale Zarządzania Sportem i Turystyką

Uwaga studenci!

Informujemy, że sprawy dotyczące praktyk studenckich rozpatrywane są w Dziekanacie Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką oraz przez program USOS WEB.

W szczególności proszę zapoznać się z Instrukcją Praktyk Studenckich !!!

Opiekun praktyk studenckich z ramienia Dziekanatu Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką
mgr Olga Pronina
tel. 32 207-51-04
e-mail: o.pronina@awf.katowice.pl
pokój 13 A

Dziennik praktyk - Kierunek Zarządzanie - studia I stopnia  - należy go pobrać, wydrukować i ZBINDOWAĆ !!!

ITB Berlin 2019

Poniżej informacje sczegółowe informacje dotyczące targów turystycznych ITB Berlin 2019.
ITB Berlin
ZAPISY - informacje szczegółowe