Zasady udziału w Zjeździe oraz ankieta dla absolwentów

Szanowni Absolwenci,

w związku z wieloma pytaniami dotyczącymi kosztów udziału w Zjeździe ustalone zostały następujące zasady.

1. Koszt udziału wynosi 100zł od osoby. W tej cenie zaplanowano gadżety Uczelniane ok. 55zł i koszty organizacyjne imprezy 45zł.
  2. Osoby towarzyszące mogą brać udział w Zjeździe wpłacając opłatę tej samej wysokości co absolwent.
  3. Wybór gadżetów Uczelnianych, które zamawiane będą na potrzeby uczestników Zjazdu, nastąpi po zebraniu Waszych głosów co do asortymentu. Prosimy o wyrażanie swojej opinii przez głosowanie w Ankiecie, która znajduje się pod Menu strony zjazdu.
  4. Oprócz wybranych gadżetów, każdy uczestnik otrzyma smycz z identyfikatorem oraz reklamówkę z gadżetami.
  5. W ramach kosztów organizacyjnych przewidujemy nagłośnienie, scena, zespół muzyczny "Obssesion" grający repertuar coverowy oraz DJ, namioty z telebimem i koszty porządkowe (WC, sprzątanie, ochrona).
  6. Na terenie Uczelni rozstawione będą punkty gastronomiczne serwujące dania z grilla oraz piwo i napoje. W czasie Zjazdu czynne będą stołówka studencka, Klub Olimp i Sport Bar (w Nowej Hali).
  7. Wyżywienie i zakwaterowanie nie są objęte opłatą uczestnictwa.