Dokonane zgłoszenia

Poniżej przedstawiono wykaz osób, które dokonały zgłoszenia za pomocą formularza.

Stan na dzień 25 czerwca 2015r. godz 20.00 (po zamknięciu sytemu zgłoszeń)

Imię Nazwisko Rok ukończenia opłata
Alicja Bek O.T  
Arkadiusz Beśka 1999  
Łukasz Bielenin 2001 tak
KRZYSZTOF  FODER 1978  
Ewa  Grymel - Kulesza 2005 tak
Izabela Janik 2008 tak
Beata Juras 1992  
Grzegorz Juras 1992  
Kamil  Kozioł 2008  
Maria  Krupa 1981 tak
Anna  Matkowska 1995  
Patrycja Oględzinska 2005  
Marek Oględziński 2001

 

 

Remigiusz Rzepka 1996  
Krzysztof Sikora 1996  
Michał Starzyński 2004 tak
Helena Stokłosa   tak
Jerzy Szulczyk 1984 tak
Jakub Wesołowski 2000 tak
Ewa Wolany 2000 Tak
Krzysztof Wosz 2014 tak
MAREK ZAIK 1979 tak
Adam

Zając

1983 Tak
Andrzej Żurawik 1980 tak

Stan na dzień 20 czerwca 2015r. godz 13.00

Nazwisko  Imię Rok ukończenia studiów Opłata
Andrzejewska Justyna 2001 Tak
BARDA MARIUSZ 1996 Tak
bartkowiak andrzej 1978 Tak
BARTKOWIAK ANDRZEJ 1979 Tak
czaja danuta   1983 Tak
Czochara Mikołaj 2004 Tak
Dudek Przemysław 2003 Tak
Dudek  Kinga 2006 Tak
Dziedzina-Wiwer Edward 1980  
Fechner Katarzyna 1994 Tak
Firak Renata 1990 tak
FR ACZEK JAN 1979 Tak
FRĄCZEK BARBARA 1978 Tak
Furmaniuk Agnieszka 2001  
GAŁASZEK MICHAŁ 1979 Tak
Garbaciak Wiesław 1980 tak
Gdak Sebastian  2000 Tak
Giza Alina 2000 Tak
Grondal-Twardowska Janina 1986 Tak
Gruczyńska Monika 0 Tak
Grudniok Rafał 2001 Tak
Hajkowska - Cisło Katarzyna 1994 Tak
Halemba Wojciech 1998 Tak
Horodecki Dariusz 1976 Tak
Jasiński Marcin 1997 Tak
Jazic Dominik  2006 Tak
Jonik Aleksandra 2003 Tak
KAMINSKI PAWEŁ 1992  
kesy barbara 1988 Tak
Kieszczyńska Katarzyna  2004 Tak
Klepacka Anna 2000 Tak
Knysak-Franielczyk Beata 1987 Tak
Kozieł Beata 1990 Tak
Król Witold 1985 Tak
Krzemiński Mirosław 1984 Tak
Latos Dominika 2003  
Latos Dominika 2003 Tak
Machura Izabela 2003 Tak
Maksym Karol 2007 Tak
Mańdok  Aleksander  1979 Tak
Mazur Grzegorz 1997 Tak
Mikołajczak Agnieszka 2003 Tak
Motow-czyz Marta 2003 Tak
Nawrot Michał 2008 Tak
Nawrot Magdalena  2005 Tak
Niedbalska Patrycja 2000 Tak
Niedbalski Tomasz 2000 Tak
Nowak Krzysztof 1992 Tak
Nowak Barbara 1995 Tak
Olesińska-Myśliwiec Sylwia 2003 Tak
Patryarcha Marzena 2014 Tak
Pawelak Natalia 1996 Tak
Perczak-Hyla Magdalena 2003 Tak
Pietrzak Aneta 2005 Tak
Poprzęcki Stanisław  1988 Tak
Powałowska ( zd. Szczypuła) Bożena 1979 Tak
PROKOP ROBERT 1994 Tak
Radkow Michał 2008 Tak
RUDZKI PIOTR 1979 Tak
Sadowski Wojciech 0 Tak
Stawiński Marek 1979 Tak
Stępniak Janusz 1993 Tak
Stępniak Anna 1997 Tak
Styperek Sylwia 2000 Tak
Styrczula Andrzej 2007 Tak
Syrek Andrzej 1988 Tak
Syrek Joanna - Tak
Szulc Andrzej 1982 Tak
Szulc Bogusława 1986 Tak
Tarnowska Iwona 2008 Tak
Ukleja (Malicz) Ludwika 2005  
Urbanski Zbigniew 1978 Tak
Waleczek  (Hanzlik) Bożena 1984  
Warwas Małgorzata 1992 Tak
Wawrzonek Ewa 1990 Tak
Widera Marek 1997 Tak
Wieczorek Łukasz 2008 Tak
Wilk Stanisław 1974 Tak
witkowski radosław 1995 Tak
Wohn Tadeusz 1979 Tak
Wyciślok Grzegorz 2002 Tak
ZABIELSKI Zbigniew  1981 Tak
Ziółko Artur 1988 Tak
Ziółko Violetta 1988 Tak
Żurakowska Aleksandra 2003 Tak

zgłoszenia sprzed 15 czerwca

Nazwisko Imię Rok ukończenia studiów Opłata
Affanasowicz Alicja  2003 Tak
Bacławski Stanisław 1974 Tak
Bandach adam 1985  
Baszak Artur 1992 Tak
Biduś Grażyna  1980 Tak
biegański zbigniew 1979 Tak
Bielewicz Dorota 1992 Tak
Blacha -Sękowska Grażyna  1980 Tak
Błaszczyk Iwona 1998 Tak
BŁAŻOWSKA-MACIEJCZYK WANDA 1981 Tak
Bolik Karol  2008 Tak
Bolik (Szepe) Barbara 2008 Tak
Bondel Aldona 1995 Tak
Brauntsch Witold  1978  
Buczek Krystyna 1980 Tak
Burzyński Bogdan 1982 Tak
Chmarek Jolanta 1997  
Cieślińska-Świder Joanna 2000  
Cwetler (Siatkowska) Bożena 1989 Tak
Dąbek Kazimierz 1980  
DEPTUCH JÓZEF 1976 Tak
DEPTUCH Janina 1980 Tak
DIACZUK Jolanta 1974 Tak
Drożdżowska Grażyna  1980 Tak
Drożdżowski Feliks 1980 Tak
Drzewowski Grzegorz 2006  
Duda Jarosław 1983 Tak
Dziasek Adam 1998  
Falewicz Witold 1974 Tak
Gawlak Paweł  1995 tak
Gawlik Maria 1976 Tak
Gawlik Krystyna 1980 Tak
Gepfert Ligia 0 Tak
Gepfert Marcjan 1975 Tak
giwer Małgorzata 1988  
Głowacki Grzegorz 1984 Tak
Gołaś Artur 2007 Tak
Gonet Adam 1993  
Górska Katarzyna 1989 tak
Grabias-Knisz Barbara 1981 Tak
Groffik Dorota 1994 tak
GRZĄDZIEL GRZEGORZ 1974 Tak
Grzywocz Ryszard 1988  
Hrebenda Kuenstler Radosława 1984 Tak
Irzykowski Tadeusz 1975  
Iskra Katarzyna  2011  
Iskra Marta 2013  
JANIKOWSKA ELŻBIETA 1982 Tak
Janusz Małgorzata 1981 Tak
Jaroszewska Agnieszka 1995 Tak
Jarząbek Ryszard 1991 Tak
Kamionka Wiesława 1980 Tak
KANCELISTA EWA 1987  
Kania Adam 1992 Tak
Karpińska Lucyna 1974  
Kasperski Henryk 1976 Tak
Kempa Julita  2013  
Knapik Boleslaw 1974 Tak
Kocurek Tomasz 1984 Tak
KOŁCZ JANUSZ 1987 Tak
Kołodziej Mirosława 1980 Tak
Komander Jan 1984  
Kosmal Janusz 1979 Tak
Kostorz Karolina 2008  
Kostrzewa Maciej 2008  
Kostrzewska Iwona 1981 tak
Kotarski Leszek 1983 Tak
Kotoński Marcin  2013 Tak
Kowalczyk Andrzej 1994 Tak
Koza Krzysztof 2008 Tak
Koziel Marek  1996 Tak
Kozłowski Krzysztof 1981 Tak
Krawczyk Krzysztof  1990  
Kubasik Paweł 1986 tak
Kubasik Małgorzata  1992 tak
Kuenstler Kossak Jadwiga 2007 Tak
Kumalski Ryszard 1982 Tak
Kupka Krystian 1976 Tak
Kupka Wojciech Rafał  1993 Tak
Kurek Roman 1983 Tak
Kuszewska Magdalena 2001 Tak
Kuszewski Michał 2001 Tak
kwasna Krystyna 1988 Tak
Lagosz/Lagosch Piotr/Peter 1974 Tak
Lagosz/Lagosch Maria - Tak
Legień Agnieszka 1995 Tak
Liput Magdalena 1987 Tak
Lisowski Artur 1992 Tak
Machelska Małgorzata 1978 Tak
Machelski Zbigniew 1974 Tak
Maciejowski Robert 2007 Tak
Maksym Karol 2007 Tak
Malinowska Anna  2006 tak
Marek Ewa 1990 Tak
Marek Czesław 1990 Tak
Marek Anna 2014 Tak
Marzec Jerzy 1980 Tak
Michalczyk Marian 1993  
Miozga Tomasz 2007 Tak
Moryl Jacek 1994 Tak
Moryl Joanna  1994 Tak
Musioł Jakub 2011 Tak
Narloch Dominika 2006  
Nawrot Roman 1974  
Olbrych Ludmiła 1980 Tak
Olbrych Sylwester 1980 Tak
Opala-Berdzik Agnieszka 1994 Tak
Ostrowska Katarzyna 2001 Tak
Palik czesław 1984 Tak
Papaj Wiesław 1979 Tak
Pawelak Zbigniew 1991 Tak
Pawłowska Małgorzata 2005 Tak
Pawłowski Tomasz 1994  
Pietrus Jacek 1980 Tak
Piputa Bożena 1989 Tak
Plinta Ryszard 0 Tak
Płatek Łucja 1993 Tak
Polak Jerzy 1974 Tak
Raba Aleksandra 1999  
Rak Marta 2013  
REBS (z.d. Kaniewska) Irena 1975 Tak
Reich Marek 1985 Tak
Rodak Piotr 2010  
Rogiński Andrzej 2006  
Roguski Janusz  1974 Tak
RYBARSKA MONIKA 2005  
Sadowska Bożena  1989 Tak
Sadowska Katarzyna 2006 Tak
Serwotka Wiesława 1997  
Skowronek(z domu Bartyla) Barbara 1974 Tak
Skóra Michał 2002 Tak
Słoma Szymon 2008  
Słomian Leszek 1985 Tak
Smykla Agnieszka 2000 tak
sobolewski zbigniew 1974 Tak
Stachowsk Urszula  1980 Tak
Stachowski Zbigniew 1979 Tak
Staręga Anna 2013  
Staroń Jakub 2007 Tak
Stawowski Mirosław 1995 Tak
Stefańska-Szachoń Eleonora 2001 Tak
Struzik Jolanta  1987 Tak
Strzałkowska Bożena  1999 Tak
Strzelecki Sławomir 1992 Tak
Swatek (Rensz) Agnieszka 2008 Tak
Sypień Arkadiusz 1989  
Sypień Mirosława  1990  
Szade Dorota 1990 Tak
Szade Bartłomiej 1990 Tak
Szczęsna ( Otremba) Urszula 1974 tak
Szeja Paweł 2008  
Szewczyk Hanna 1988 Tak
Szmajda Jerzy 1980 Tak
Szpyrka Tomasz 2005  
Szura Ewa 2005 Tak
Szura Janusz 2007 Tak
Szwedo Dominika 2001 Tak
Szymonek Marcin 2007 Tak
SZYNGIERA Władysław  1980  
Śledzikowski Jan 1978 Tak
Świder Agata 1998 Tak
Tajak Jolanta  1979 Tak
TANDECKA - Gzymka BEATA 1980 Tak
Toczek Magdalena 2005 Tak
Tomaszewska Grażyna 1981 Tak
Tylec Tomasz 2007  
Wacławik Grzegorz 1974 Tak
Waśkiewicz Zbigniew 1992  
Wąsik Ryguła Barbara 2005 Tak
Wenckowski Grzegorz 1992 Tak
Wichrzycka Barbara 1988 Tak
WICHRZYCKI ROBERT 1988 Tak
Widziszewska Małgorzata 1987 Tak
Wierzbicka Ewa 1993 Tak
Wilusz Krzysztof 1990 tak
Wojtyna Janusz 1983 Tak
Wołkowycka Bożena 1995 Tak
Wójcik - Bies Joanna 2005 Tak
Wyrwał Tomasz 1995  
ZAHAJKIEWICZ Bogdan 1980 Tak
ZAHAJKIEWICZ Bożena 1984 Tak
ZAJĄC ILONA  1998  
Zając-Gawlak  Izabela  1997 tak
Zawadzki Rafał 1997  
Zawisza Anna 2008  
Zawrzykraj Dariusz 1993 Tak
Zwierzchowska Anna 1989 Tak
ŻEBROWSKA ALEKSANDRA  1989 tak
żywot RAFAł 2011