Aktualności

17 lutego 2018 roku na Stadionie Śląskim odbyła się Gala Plebiscytu „Sportowiec Roku 2017” Województwa Śląskiego organizowana już po raz... czytaj dalej »
We wtorek i środę, 20 i 21 i lutego 2018 r. w Hali Ośrodka Sportowego Szopienice w Katowicach odbyły się... czytaj dalej »
UWAGA! W dniu 21 lutego w godzinach porannych od 6:00 do 10:00 mogą nastąpić czasowe problemy w funkcjonowaniu strony internetowej... czytaj dalej »
Zapowiedź Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 - Katowice W najbliższy wtorek i środę, 20 i 21 lutego, w Hali Ośrodka... czytaj dalej »
Serdecznie zapraszamy na pływalnię AWF Katowice na ó smą edycję zawodów o Puchar SILESIA. Impreza ma charakter międzynarodowy i będzie... czytaj dalej »
Polski Komitet Olimpijski zatwierdził skład reprezentacji Polski na Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang. Polskę w Korei reprezentować będzie 60 zawodników, z... czytaj dalej »
Studenckie Koło Naukowe Turystyki Aktywnej i Przygodowej oraz Studenckie Koło Naukowe Recreo zapraszają na Studencki Festiwal Turystyki Przygodowej, który odbędzie... czytaj dalej »
Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji 50 Lat Olimpiad Specjalnych, która odbędzie się na terenie AWFu Katowice... czytaj dalej »
Z ogromnym żalem oraz poczuciem wielkiej straty żegnamy prof. dr hab. Wiesława Grudzewskiego wspaniałego pedagoga, przyjaciela, naukowca, człowieka o wielkim... czytaj dalej »
Szkolenie antykorupcyjne CBA na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach W dniu 18.01.b.r. o godz. 16.00 w budynku „Hala Mikołowska” Akademii... czytaj dalej »