25.04.2024

Studenci AWF Katowice po raz kolejny wybrali swoich ulubionych wykładowców – Gala Kukucjusze 2024 za nami

25 kwietnia 2024 roku, w Auli im. Lechosława Deca w Szkole Mistrzów, odbyło się wyjątkowe wydarzenie – Gala Kukucjuszy. Była to nie tylko okazja do uhonorowania wybitnych nauczycieli Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, ale także moment, w którym społeczność studencka wyraziła swoje uznanie i wdzięczność wobec tych, którzy kształtują ich naukową drogę. Nagrody przyznano w siedmiu kategoriach.

Maria Franek o łączeniu studiów z karierą sportową

Nasza Społeczność Akademicka to niezwykły zbiór osobowości i talentów! Przedstawiamy Wam dziś jeden z diamentów Szkoły Mistrzów — niezwykłą studentkę 3 roku fizjoterapii AWF Katowice — Marię Franek.

Stypendium Ernesta Macha na rok akademicki 2024/2025

Szanowni Studenci, Informujemy, że jest możliwość złożenia wniosku o stypendium Austriackiego Federalnego Ministerstwa Edukacji, Nauki i Badań Naukowych na rok akademicki 2024/2025.

ŚWIĄTECZNE ŚRODY

Studenci II roku USM Turystyki i Rekreacji serdecznie zapraszają wszystkich AWFiaków - studentów oraz pracowników uczelni na cykl imprez „Świąteczne Środy”, w ramach którego organizowane będą różnorodne zabawy i konkursy z nagrodami.

Legia Akademicka" w roku akademickim 2023/2024

Mamy przyjemność poinformować, że Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach kontynuuje tradycję współpracy z programem ochotniczego szkolenia wojskowego "Legia Akademicka" w roku akademickim 2023/2024.

27.06.2023

Akademickie Mistrzostwa Polski 2022/2023

Za nami ostatnie Akademickie Mistrzostwa Polski rozgrywane w sezonie 2022/2023. Studenci Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach ponownie nie dali szans konkurencji i zwyciężyli w klasyfikacji medalowej zdobywając łącznie 56 medali – 21 złotych, 17 srebrnych i 18 brązowych!

Turniej Piłki Ręcznej Plażowej

19 kwietnia 2023 na boisku plażowym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach rozegraliśmy pierwszą edycję Turnieju Piłki Ręcznej Plażowej.

AWFalia 2023

Już niedługo kolejna edycja największego święta studentów AWF Katowice — AWFalia 2023, które odbędzie się na terenie kampusu Uczelni w dniach 22-25 maja 2023 r.