Spotkanie z przedstawicielem WKU

Drodzy Studenci Bezpieczeństwa Wewnętrznego AWF Katowice ! Już w przyszły czwartek 21 kwietnia o 12:30 w Auli 121 A w Budynku Głównym odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Wojskowej Komendy Uzupełnień pt.: "Ochotnicze formy służby wojskowej". Gospodarzem wydarzenia będzie Pan por. Paweł Mikołajec. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa :)

Stoisko Promocyjne Akademickiego Biura Karier- 7 kwietnia 2022 r.

Droga Studentko/Absolwentko, Drogi Studencie/Absolwencie ! W czwartek 7 kwietnia między 10 a 13 serdecznie zapraszamy Cię na jedenaste w tym roku akademickim stoisko promocyjne Akademickiego Biura Karier.

01.04.2022

Bezpłatny webinar Jak napisać skuteczne CV ? Profesjonalne przygotowanie dokumentów rekrutacyjnych

Znalezienie jakiegokolwiek etatu nie jest obecnie zbyt dużym problemem, ale dostanie się do dobrej i satysfakcjonującej pracy wymaga od nas zdecydowanie większych starań !

Stoisko Promocyjne Akademickiego Biura Karier- 29 marca 2022 r.

Droga Studentko/Absolwentko, Drogi Studencie/Absolwencie, we wtorek 29 marca między 10 a 13 serdecznie zapraszamy Cię na dziesiąte w tym roku akademickim stoisko promocyjne Akademickiego Biura Karier.

SPOTKANIE INFORMACYJNE ERASMUS+

Serdecznie zapraszamy Studentów zainteresowanych wyjazdami zagranicznymi w ramach programu Erasmus+ na spotkanie informacyjne w środę 23 marca 2022 o godz. 11.00 Sala 121 A (tzw. łącznik)

Webinar "Jak z pomocą Internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości ?

Drodzy Studenci, serdecznie zapraszamy Was do udziału w bezpłatnym webinarium pt.: "Jak z pomocą Internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości ?", które odbędzie się 14 marca 2022 roku (poniedziałek) o godzinie 18:00.

Stoisko Promocyjne Akademickiego Biura Karier

Droga Studentko, Drogi Studencie ! W czwartek 10 marca między 10 a 13 serdecznie zapraszamy Cię na dziewiąte w tym roku akademickim stoisko promocyjne Akademickiego Biura Karier.

07.03.2022

Inauguracja V edycji programu Legii Akademickiej

5 marca 2022 r. rozpoczęło się ochotnicze szkolenie wojskowe w ramach V edycji programu Legii Akademickiej. Do części teoretycznej realizowanej w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach przystąpiło 63 studentów z 9 wyższych uczelni.