Legia Akademicka

Drogie studentki, drodzy studenci, informujemy, że Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach zgłosiła się do udziału programie IV edycji Legii Akademickiej.

08.01.2021

AWF Katowice nawiązała współpracę z informatyczną firmą ProTrainUp

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach nawiązała współpracę z informatyczną firmą ProTrainUp. Jesteśmy pierwszą uczelnią wyższa w Polsce, która zdecydowała się podjąć współpracę z firmą ProTrainUp w obszarze dydaktycznym.

30.12.2020

AWF Katowice największym beneficjentem II edycji programu „Narodowej Reprezentacji Akademickiej”

Minister Przemysław Czarnek zatwierdził listę uczelni zakwalifikowanych do realizacji II edycji projektu pn. „Narodowa Reprezentacja Akademicka” na rok 2021. Projekt umożliwia równoległe realizowanie kariery sportowej i nauki akademickiej. Do II edycji projektu zakwalifikowano 38 uczelni.

Rusza IV edycja programu „Legia Akademicka” w roku akademickim 2020/2021

Legia Akademicka to program skierowany do studentów, zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy chcą odbyć szkolenie wojskowe, uzyskać stopień wojskowy i myślą o przyszłej służbie zawodowej. Program jest realizowany od 2017 roku, a obecnie koordynuje go Biuro do spraw Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”. Na program składa się szkolenie teoretyczne realizowane w trakcie studiów.

Program Erasmus +

Drodzy Studenci, Zapraszamy do dodatkowej rekrutacji na wyjazdy w ramach Programu Erasmus +. Każdy z Państwa może wziąć udział w wyjeździe na studia bądź zrealizować płatną, zagraniczną praktykę studencką, jak również absolwencką.