Aktualności

W związku z planowanym na listopad rozpoczęciem zajęć na studiach podyplomowych Zarządzanie E-sportem realizowanych na AWF Katowice, zachęcamy do zapoznania... czytaj dalej »
Wczoraj 13 września podczas Mistrzostw Europy Juniorów w Judo, odbywających się w Bułgarskiej Sofii zawodnik KS AZS AWF KATOWICE i... czytaj dalej »
Liczna, bo aż 28-osobowa reprezentacja polskich pływaków będzie walczyła od piątku w Glasgow o medale mistrzostw Europy w Pływaniu. W... czytaj dalej »
Kapitalny występ Polaków w Mistrzostwach Europy. Z Berlina Reprezentacja Polski wraca z 12 medalami, w tym 7 złotymi zajmując 2... czytaj dalej »
22 Sierpnia na Stadionie Śląskim podczas 9. Memoriału Kamili Skolimowskiej wystąpiły największe gwiazdy lekkoatletyki. Obok Ronniego Bakera, Pierre’a Ambroise Bosse,... czytaj dalej »
Zapraszamy na I Międzynarodową Konferencję Metodyczno - Naukowa która odbędzie się 29-30.09.2018r. PROGRAM KONFERENCJI 29 września 2018 (sobota) Rejestracja uczestników... czytaj dalej »
Trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej wywalczyli reprezentanci Wojska Polskiego na 50. Wojskowych Mistrzostwach Świata w Pływaniu. Nasi żołnierze zdobyli 15... czytaj dalej »
KLASYFIKACJA MEDALOWA 94. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce - Lublin 2018 to pokaz prawdziwej mocy naszego klubu i jego... czytaj dalej »
W dniach 14-15 lipca 2018 roku na Stadionie Olimpijskim w Londynie odbyła się inauguracyjna edycja zawodów Athletics World Cup, w... czytaj dalej »
Szanowni Państwo! Gorąco zachęcamy do podnoszenia swoich kwalifikacji na naszej Uczelni, w ramach bogatej oferty studiów podyplomowych . Elektroniczna rekrutacja... czytaj dalej »