28.10.2024

Rekrutacja do Spin Business Accelerator przedłużona do 30 października!

Jeżeli jeszcze nie zgłosili się Państwo do programu Spin Business Accelerator, to mamy dobrą wiadomość! Otwieramy dodatkową szansę na dołączenie do programu!

26.10.2024

Konferencja Naukowa “Regeneracja w Pracy Managera”

Konferencja Naukowa “Regeneracja w Pracy Managera”, zorganizowana przez Studenckie Koło Naukowe „Manager Przyszłości Be Active” na Wydziale Zarządzania Sportem i Turystyką Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz Kampanię Społeczną #MisjaRegeneracja jest już za nami.

25.10.2024

II Kongres WF z AWF "Aktywny dzisiaj dla zdrowia w przyszłości"

24 października 2024 roku w Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbył się II Kongres WF z AWF "Aktywny dzisiaj dla zdrowia w przyszłości". Celem Kongresu była prezentacja kompleksowego i innowacyjnego podejścia do aktywności fizycznej dzieci i młodzieży w Polsce - od alfabetu ruchowego do identyfikacji talentu.

24.10.2024

43. tydzień tematyczny w Mieście Nauki - Tydzień Czarownic

Celem Tygodnia Czarownic jest interaktywna prezentacja pasjonującej i nowoczesnej chemii w ramach porywających zajęć i rozmów z czarującymi naukowcami ze Śląska, Polski i świata.

Spotkanie z nauczycielami akademickimi AWF Katowice

We wtorek, 15 października, w Auli im. Lechosława Deca AWF Katowice odbyło się spotkanie z nauczycielami akademickimi. Gospodarzem spotkania była dr hab. Izabela Zając-Gawlak, prof. AWF Katowice, prorektor ds. dydaktyki i studentów. Tematyka spotkania dotyczyła spraw związanych z działalnością dydaktyczną Akademii.

Konferencja Akademii Grassroots w AWF Katowice

Wczoraj w naszej Wielofunkcyjnej Hali Sportowej z Pływalnią gościliśmy blisko 500 uczestników konferencji Akademii Grassroots organizowanej przy współpracy AWF Katowice, Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej.

42. tydzień tematyczny w Mieście Nauki - Tydzień Przemysłu 4.0

Zapraszamy na Tydzień Przemysłu 4.0, który odbędzie się w ramach 50 Tygodni Nauki EMNK 2024. Wydarzenie to ma na celu przybliżenie uczestnikom najnowszych osiągnięć i trendów technologicznych oraz ich wpływ na nasze życie. Tydzień Przemysłu 4.0 to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy, ale także do nawiązania cennych kontaktów i inspiracji do dalszego rozwoju w dziedzinie nowoczesnych technologii. Dołączcie do nas i odkryjcie, jak technologia może kształtować przyszłość. Harmonogram tygodnia:

Weź udział w programie Spin Business Accelerator

Program skierowany jest do uczelni należących do Konsorcjum Akademickiego Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024 - zapraszamy studentów, doktorantów oraz pracowników uczelni.