Śląski Festiwal Nauki 2023

Już w sobotę 9.12 rozpoczyna się Śląski Festiwal Nauki!

ŚWIĄTECZNE ŚRODY

Studenci II roku USM Turystyki i Rekreacji serdecznie zapraszają wszystkich AWFiaków - studentów oraz pracowników uczelni na cykl imprez „Świąteczne Środy”, w ramach którego organizowane będą różnorodne zabawy i konkursy z nagrodami.

01.12.2023

29.11.2023 r. odbyły się kolejne badania w ramach realizacji projektu „Wpływ ograniczenia niskiej emisji na zdrowie i styl życia mieszkańców Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii”. Zespół naukowców AWF Katowice (Katedry Nauk Fizjologiczno-Medycznych) oraz Centrum Zdrowego Życia pod kierownictwem dr Marcina Sikory odwiedził Zespół Szkół Ogólnokształcących nr I im. Mikołaja Kopernika W Katowicach.

01.12.2023

Adwentowe spotkanie świata akademickiego

Adwentowe spotkanie świata akademickiego.

30.11.2023

17.11.2023 r. odbyły się kolejne badania w ramach realizacji projektu „Wpływ ograniczenia niskiej emisji na zdrowie i styl życia mieszkańców Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii”. Zespół naukowców AWF Katowice (Katedry Nauk Fizjologiczno-Medycznych) oraz Centrum Zdrowego Życia pod kierownictwem dr Marcina Sikory odwiedził Akademicki Zespół Szkół w Piekarach Śląskich.

Szlachetna Paczka 2023

Szlachetni Darczyńcy, po raz kolejny organizujemy się żeby pomagać. Kolejna Rodzina bardzo potrzebuje pomocy, naszym działaniem dodajemy jej siły i odwagi. To mądra pomoc.

Rusza kolejna edycja programu ŚLĄSKIE DIAMENTY

23 listopada 2023 r. w Bibliotece Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach odbyła się konferencja prasowa.

17th International Conference Advances in Pneumology

W dniach 3-5.11.2023 kierownik zespołu naukowców AWF Katowice (Katedry Nauk Fizjologiczno-Medycznych) oraz Centrum Zdrowego Życia dr Marcin Sikora uczestniczył w Konferencji Naukowej: 17th International Conference Advances in Pneumology, która odbyła się w Wiedniu. Na konferencji przedstawiono wyniki badań uzyskanych w trakcie realizacji projektu: „Wpływ ograniczenia niskiej emisji na zdrowie i styl życia mieszkańców Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii”.