Wieloaspektowe Studia, Wielkie Perspektywy: Jak Wydział Zarządzania Sportem i Turystyką AWF Katowice Kreuje Współczesnych Liderów?

Zapraszamy Cię na wyjątkową prelekcję podczas Dni Otwartych AWF Katowice, która otworzy przed Tobą drzwi do fascynującego świata zarządzania sportem i turystyką! dr Piotr Halemba prof. AWF oraz aktywni studenci Koła Naukowego "Manager Przyszłości Be Active" zabiorą Cię w podróż po niezwykłych możliwościach rozwoju, jakie oferuje nasza uczelnia. Czym wyróżniają się studia na Wydziale Zarządzania Sportem i Turystyką? Jakie perspektywy otwierają się przed Tobą po ich ukończeniu? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas prelekcji, gdzie przybliżymy Ci tajniki skutecznej promocji, a także przedstawimy wielokierunkowe możliwości rozwoju, jakie studenci mają tutaj do dyspozycji. Każdy znajdzie coś dla siebie! Oprócz solidnego dyplomu z zakresu Zarządzania, nasza oferta wzbogacona jest o wyjazdy sportowe, naukowe, kongresy branżowe oraz atrakcyjne praktyki w trakcie studiów. Narciarstwo, turystyka górska, nordic walking, kajakarstwo, żeglarstwo – to tylko kilka przykładów atrakcyjnych form aktywności, z których możesz skorzystać. Studiowanie Zarządzania na AWFie absolutnie nie jest powodem do kompleksów! Wręcz przeciwnie – w porównaniu z uczelniami o profilu czysto ekonomicznym, dzięki zajęciom o charakterze sportowo-rekreacyjnym, rozwój jest wszechstronny, a studenci zdobywają unikalne umiejętności, które wyróżniają ich na rynku pracy. Jeśli marzysz o solidnym, wieloaspektowym przygotowaniu do kariery zawodowej i równoczesnym rozwijaniu swoich pasji sportowych, dołącz do nas i odkryj, dlaczego Wydział Zarządzania Sportem i Turystyką AWF Katowice to najlepsze miejsce, gdzie Twoje ambicje stają się rzeczywistością! Przyszli Studenci! Przygotujcie się na inspirujące spotkanie z liderami branży, przyszłymi managerami oraz na niezapomnianą przygodę akademicką, w której KAŻDY Z WAS MA SZANSĘ ZAGRAĆ GŁÓWNĄ ROLĘ!

Godzina 12:30
Prowadzący: dr Piotr Halemba, prof. AWF, Jadwiga Kubica
Sala 121 Budynek A

Imię

Imię *

Nazwisko

Nazwisko *

adres e-mail *

Szkoła

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akademię Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z siedzibą przy ul. Mikołowskiej 72A, 40-065 Katowice w celu uczestnictwa w warsztatach i szkoleniach, które odbywać się będą podczas dnia otwartego AWF w Katowicach

Zgoda na udostępnienie danych osobowych *

Zgoda na udostępnienie danych osobowych

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (podanych w formularzu) przez Akademię Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z siedzibą przy ul. Mikołowskiej 72A, 40-065 Katowice w celu otrzymywania informacji o zbliżających się projektach i szkoleniach prowadzonych przez AWF Katowice.

KLAUZULA ZGODY - Newsletter *

* pole wymagane