Dyplomy doktorskie 2023

27.10.2023 Aktualności

27.10.2023 w Auli im. Lechosława Deca w Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów doktorskich 2022/ 2023.

Celebrację prowadził dr hab. Bogdan Bacik, prof. AWF. Obecni byli również prof. dr hab. Adam Maszczyk – Kierownik Szkoły Doktorskiej oraz prof. dr hab. Arkadiusz Stanula, Prorektor do spraw promocji i sportu.

DOKTORATY Z WYRÓŻNIENIEM

IN PERSONAM:

dr Adam Rzetecki „Ocena wybranych wskaźników statusu antyoksydacyjnego, gospodarki lipidowej i kostnej u starszych kobiet o zróżnicowanym poziomie aktywności fizycznej”

promotor: prof. dr hab. Ewa Sadowska-Krępa

recenzenci: dr hab. Wanda Pilch, prof. dr hab. n. med. Agata Stanek, dr hab. Małgorzata Żychowska

dr Mateusz Gawełczyk: „Wpływ suplementacji wysokocząsteczkowymi węglowodanami w podtrzymującym mezocyklu okresu treningowego na możliwości wysiłkowe pływaków i wybrane wskaźniki równowagi prooksydacyjno/antyoksydacyjnej”

promotor: prof. dr hab. Józef Langfort

recenzenci: prof. dr hab. Jędrzej Antosiewicz, prof. dr hab. Jan Chmura, prof. dr hab. Andrzej Klimek

dr Arkadiusz Kula: „Wybrane wskaźniki morfofunkcjonalne ratowników wodnych a efektywność holowania”

promotor : prof. dr hab. Arkadiusz Stanula

recenzenci: prof. dr hab. Tadeusz Ambroży, dr hab. Wojciech Wiesner

dr Sebastian Bańkowski: „Wpływ suplementacji kurkuminą na wybrane wskaźniki biochemiczne we krwi biegaczy długodystansowych”