Dzień Otwarty AWF Katowice 2024 - podsumowanie

01.03.2024 Aktualności

29 lutego zdarza się raz na cztery lata, ale ten dzień był dla nas wyjątkowy z innego powodu!

Kampus Szkoły Mistrzów należał wczoraj do gości Dnia Otwartego, którzy wypełnili przestrzenie naszej Akademii pozytywną energią, entuzjazmem i radością!

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że z takim zapałem brano udział w zajęciach przygotowanych przez naszych wykładowców. Zaproponowaliśmy 33 aktywności, na które zanotowaliśmy łącznie prawie 800 zgłoszeń. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy z zapałem włączyli się w organizację tego dnia: wykładowców oraz pracowników administracji i obsługi! AWF Katowice to wspaniały zespół ludzi z wielkimi sercami!

Mamy nadzieję, że goście AWF Katowice poczuli unikalny klimat uczelni i zawitają tu w październiku, już jako studenci wybranych kierunków.
Tak dla sportu! Tak dla Wszystkich!

Zapraszamy do obejrzenia galerii