24.11.2021

Rusza II etap programu „WF z AWF – Aktywny powrót uczniów do szkoły” - Sport Kluby.

Realizowany przez AWF Katowice Projekt Ministerstwa Edukacji i Nauki „WF z AWF – Aktywny powrót do szkoły”, czyli kompleksowy program wsparcia uczniów po pandemii w powrocie do pełnej sprawności fizycznej właśnie zbliżył się do zakładanego półmetka.

Od 29 listopada 2021 r część wykładów będzie realizowana zdalnie

W dniu dzisiejszym ukazało się zarządzenie rektora nr 67/2021 w sprawie wprowadzenia zmiany w organizacji wykładów w związku rozprzestrzenianiem się wirusa SARS COV-2 (COVID-19). Od dnia 29 listopada do końca semestru część wykładów (prowadzonych w dużych grupach studenckich, przekraczających liczebnością grupę dziekańską oraz wykładów w grupach mniejszych, zaplanowanych w harmonogramie zajęć w całej sekwencji dnia wykładowego) organizowana będzie w formie zdalnej.

Wydobywamy z ludzi to, co najpiękniejsze - Szlachetna paczka

Miło nam poinformować, że kontynuujemy nasze wsparcie dla Szlachetnej Paczki. Po raz kolejny organizujemy się żeby pomagać. Ta fantastyczna inicjatywa od wielu lat łączy naszą społeczność akademicką, aby dzielić się dobrem z tymi, którzy tego dobra najbardziej potrzebują.

Wyniki głosowania na najlepsze Studenckie Koło Naukowe AWF Katowice

W poniedziałek 15 listopada przy okazji Festiwalu Studenckich Kół Naukowych odbył się plebiscyt na najlepsze Studenckie Koło naukowe AWF Katowice. W plebiscycie wzięło udział blisko ćwierć tysiąca studentów głównie z drugiego i trzeciego roku studiów. Najlepszym kołem naukowym w opinii respondentów zostało SKN Nutrition and Sports Performance Research Group (blisko 1/3 głosów), na drugim miejscu uplasowało się SKN E-sport RING, a trzeci stopień podium przypadł SKN Bezpieczeństwa Wewnętrznego "

Szkolenie WFzAWF dla Studentów AWF Katowice

W związku ze zbliżającym się terminem szkolenia pn. „Aktywny powrót uczniów do szkoły - WF z AWF” dla studentów studiów II stopnia kierunku Wychowanie Fizyczne, przypominamy, że udział w warsztatach w dniu 18 listopada (czwartek) jest obowiązkowy!

I Festiwal Studenckich Kół Naukowych AWF Katowice

I Festiwal Studenckich Kół Naukowych AWF Katowice już za nami. Celem festwalu była prezentacja Studenckich Kół Naukowych działających w ramach Studenckiego Ruchu Naukowego AWF Katowice. W wydarzeniu wzięło udział 15 wystawców:

Legia Akademicka – V Edycja Programu

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, podobnie jak w latach minionych, zamierza przystąpić do programu ochotniczego szkolenia wojskowego studentów „Legia Akademicka” realizowanego w roku akademickim 2021/2022.

Conversation Club, czyli AWF Katowice na angielskiej ścieżce

Zapraszam Studentów AWF Katowice na spotkanie informacyjne Conversation Club’u, które odbędzie się 10 listopada 2021 roku (środa) o godzinie 17.00